Presunúť na hlavný obsah

Peter Sagan v úlohe pyšného otca: 2,5-ročný Marlon na bicykli vám roztopí srdce

Slovenské celebrity

Najúspešnejší cyklista Peter Sagan sa s fanúšikmi podelil o nádhernú emotívnu momentku z jeho súkromia. Po náročnom dni mu urobil radosť 2,5-ročný syn Marlon, ktorý sadol za bicykel. Sledujte video, ako mu to išlo!

Peter Sagan nie je len náš najúspešnejší cyklista, ale aj ikona súčasnej generácie. Trojnásobný majster sveta venuje všetku energiu na dosiahnutie najlepších výkonov a je tak motiváciou pre mladých ľudí v plnení si snov, za ktorými však stojí tvrdá drina, vytrvalosť a sebadisciplína. Presne to učí aj svojho syna, Marlona. Malý Marlon rastie ako z vody a už na jeseň oslávi svoje 3. narodeniny. Neuveriteľné, ako ten čas plynie, však?

Prečítajte si tiež: Rozhovor: Dara Rolins prezradila, ako sa stará v lete o svoje telo: Má tiež jeden odkaz pre ženy, ktorý si treba vziať k srdcu

Meno svojho syna nosí na hrudi

Peter nosí na svojej hrudi tetovanie v podobe mena svojho syna a presného dátumu narodenia. Vidno, že jeho vzťah k nemu je naozaj vrúcny. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Peter Sagan (@petosagan),

Fanúšikov preto prekvapil nedávny príspevok, ktorý Peter publikoval. Jeho Instagram mapuje skôr kariérnu cestu a jej zákulisie, zábery zo súkromia sú preto výnimkou. Vášnivý cyklista v úlohe hrdého otca je však spojenie, ktoré predstavuje v živote muža nezabudnuteľné momenty. Peter si je toho vedomý a čas na svojho syna si nájde aj po náročnom tréningovom dni.

„Najkrajšie momenty po dlhom tréningovom dni. Pomáhať učiť svojho syna bicyklovať,“ zneli slová Petra Sagana, ktoré adresoval k príspevku. 

Neprehliadnite: Letné outfity Sloveniek: Simona Brnová sa radí medzi najlepšie oblečené, šaty Daniely Hantuchovej si zamilujete

Musíme povedať, že úloha mužov v spoločnosti a v role otca sa za tie roky všeobecne zmenila. Deti potrebujú vzory a rovnako tak pozornosť v tom, čo robia. Sme preto zvedaví, či malý Marlon pôjde v cyklistických šľapajách svojho otca. Predpoklady a gény na to rozhodne má, veď sa pozrite na tie zábery, ako skvelo mu to ide a to má len dva a pol roka!

VIDEO: O tento krásny moment zo života sa Peter Sagan podelil na sociálnej sieti Instagram so svojimi fanúšikmi 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Peter Sagan (@petosagan),

- Najčítanejšie -