Presunúť na hlavný obsah

Kočík ako módny doplnok: Hollywoodske krásky ho jednoducho vedia nosiť, ktoré patria medzi ich najobľúbenejšie?

Zahraničné celebrity

Áno, kočík sa už pomaly, ale iste stáva doslova módnym doplnkom. Takže okrem funkčnosti a praktickosti prihliadame aj na jeho dizajn. No a známe krásky ešte o niečo viac. Ktoré typy sú medzi celebritami najobľúbenejšie a aké atribúty spĺňajú?

Chiara Ferragni a Fendi

To, že známa influencerka má skvelý vkus je jasné. V čase, keď synčeka vozila v kočíku, najčastejšia siahala po prepychovej verzii, od módneho domu Fendi. Luxusný kočík je dokonca obojstranný a drobcovi poskytuje skvelú ochranu pred UV žiarením, vďaka špeciálne prispôsobenej strieške.

Môže sa používať od narodenia až do 22 kíl bábätka a dá sa sklápať do siedmych rôznych polôh. Umožňuje tak pohodlné ležanie aj sedenie, výborné vetranie a to, že ide o skutočne výnimočný kúsok, podčiarkuje aj držadlo rámu z ovčej kože. 

U nás sa pre tento model kočíka rozhodla aj čerstvá mamička Dominika Cibulková

Prečítajte si: Opatrovateľka detí Angeliny Jolie prezradila pravdu o najznámejšej single mame: Na toto nedá pri výchove dopustiť

Petra Němcová a Greentom

Sympatická topmodelka a šťastná mama Petra Němcová vozí svojho synčeka v ”najzelenšom” kočíku, aký je aktuálne na trhu. Áno, má ho síce v sivo-bielom variante, no tento kočík vyniká vďaka jeho príspevku k udržateľnému rozvoju

Je vyrobený z vysoko kvalitných (recyklovaných) plastov, rám je z polypropylénu a sedadlo z PET fliaš (nealkoholické fľaše). Tým je tento model nielenže v súlade s udržateľným rozvojom, ale taktiež ho to robí ľahkým a vysoko odolným. Navyše, všetky komponenty kočíka môžu byť znova použité alebo recyklované, aby vznikli nové hračky alebo kočíky.

Celkom pekná myšlienka, najmä v dnešnej dobe - plnej zbytočných plastov. Samotná Petra miluje tlmené zemité odtiene a vždy sa k nemu aj krásne zladí. Ekologické a štýlové zároveň! 

Rachel Zoe a Stokke

Značku Stokke si oľbúbila hollywoodska stylistka Rachel Zoe. Toto je model, ktorý obľubuje obrovské množstvo nielen celebrít, ale aj smrteľníkov po celom svete. Táto značka si zakladá najmä na precíznej kvalite a bezpečnosti.

Samozrejmosťou je aj vynikajúca manévrovateľnosť a ľahká ovládateľnosť. Veľké pneumatiky, priestranný vodotesný nákupný košík je rovnako skvelým riešením pre aktívne rodiny s deťmi, ktoré milujú prírodu bez ohľadu na počasie, ale aj pre mestské typy.

Skutočné fashionistky tiež poteší, že si môžete dokupovať rôzne varianty poťahov podľa nálady - prípadne ich ladiť ako Rachel k outfitu.

Mohlo by vás zaujímať: Život najznámejšej celebrity sveta. Čo všetko musela podstúpiť mladá Kim, aby sa stala slávnou?

Miranda Kerr a Bugaboo bee

Holandská značka Bugaboo je na trhu od roku 1994 a medzi najobľúbenejšie modely od nich patrí jednoznačne Bee. Nájdete už aj 5 najnovšiu verziu, ktorá spája nielen maximálne pohodlie a štýl, ale aj funkčnosť.

Je špeciálne navrhnutý pre rodičov, ktorí radi cestujú vo veľkom štýle. Jeho farebné kombinácie vám umožnia si vyskladať kočík presne podľa vašich predstáv. Doplnky pre nich navrhujú uznávaní dizajnéri, čo z tohto modelu robí aj zberateľkú "chuťovku"Jeho slávnymi majiteľkami boli aj Victoria Beckham, Sienna Miller, či Mira Duma.

Kourtney Kardashian a Nuna

Prémiová holandská značka Nuna vytvára špičkové kočíky, z tých najlepších možných materiálov a navyše v praktickom atraktívnom dizajne. Dobre to vie aj známa ”Kardashianka”, ktorá mu podľahla.

Trend, ľahká ovládateľnosť a pekné doplnky sú to, čo robia tento kočík výnimočným. Navyše Kourtney k nemu zvolila look, ktorý korešponduje so samotnými farbami.

- Najčítanejšie -