Presunúť na hlavný obsah

Ako sa spoznali šoubiznisové páry? Monika Bagárová s Makhmudom na Instagrame a čo ďalšie dvojice?

Slovenské celebrity

Všetci o týchto známych dvojiciach vieme a napriek tomu, že sa s fanúšikmi delia o svoje radosti, často netušíme, ako sa vôbec spoznali. Až doteraz.

Mária Bartalos a Adrián Bartalos

Keď sympatická Mária oznámila, že sa bude vydávať - všetci ostali v šoku. Dovtedy totiž verejnosti nepredstavila žiadneho priateľa a aj keď sa ju médiá všemožne snažili spájať s hereckými kolegami, súkromie krásnej herečky ostávalo pod rúškom tajomstva. Jej vyvoleným sa len po troch mesiacoch randenia stal športovec Adrián Bartalos. „Naše prvé stretnutie sa udialo počas všedného zimného dňa na hodine pohybu, no to, čo nás spojilo boli dlhé rozhovory, ktoré nasledovali po spoločných lekciách. Čas, ktorý sme spolu strávili bol veľmi prirodzený a mali sme pocit, že sa poznáme už roky. Veľa sme sa nasmiali, ale taktiež sme hovorili o hlbších témach ako je rodina či manželstvo,'' prezradila Mária pre Feminity. Od toho momentu vedela, že je so svojím manželom naladená na rovnakú vlnu. „Naším prvým rande sme nazvali spontánny nápad ísť sa navečerať o desiatej hodine večer. Nešlo o žiadnu nóbl reštauráciu so stolom preplnenými sviečkami a ružami, ale o pub, v ktorom sme si objednali zabíjačkovú misu pre dvoch,'' dodala.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa (@maria.bartalos),

Prečítajte si: Dokopy ich spojil šoubiznis. Z týchto obľúbených celebrít sa stali páry

Monika Bagárová a Makhmud Muradov

Známa speváčka Monika Bagárová sa s MMA bojovníkom spoznala prostredníctvom Instagramu. Ako pre médiá priznala, bola to práve ona, ktorá športovcovi napísala, nakoľko ju od prvého momentu očaril. „Neviem, či by sa osudu podarilo dať nás dokopy inak,'' dodala Monika a zároveň prezradila, že ich vzťah nabral rýchly, no krásny spád. Po mesiaci randenia sa totiž spolu rozhodli bývať a dnes sú už rodičmi rozkošnej dcérky Rumie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika),

Viktor Vincze a Adela Vinczeová

Aj keď sa moderátorka a vtedajší redaktor poznali z pracoviska a tušili o sebe, ich oficiálne zoznámenie prebehlo až na svadbe ich kolegov - Sajfu a Veroniky Ostrihoňovej. „Presne 10. septembra 2016 som si prisadol na svadbe milénia na prázdnu stoličku vedľa tejto dámy. A dnes sme rodina!'' zaspomínal si Viktor na výročie zoznámenia s Adelou. Zaujímavosťou je, že to bola práve Adela, ktorá na svadbe chytila kyticu a potvrdila tak tradíciu - do roka mala totiž svadbu aj ona s Viktorom. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Viktor Vincze@viktorvincze),

Natália Germáni a Martin Valihora

Herečka Natália Germáni nedávno stihla zažiariť vo filme Amnestie a zároveň sa stala mamičkou dcérky Zunky. Tú má s hudobníkom Martinom Valihorom, s ktorým tvorí pár už dlhšiu dobu. Ako nedávno herečka priznala na sociálnej sieti, s bubeníkom sa zoznámila na večierku nemenovanej slovenskej televízie. Obidvaja si nielenže ihneď padli do oka, ale Natália zároveň skvelo vychádza s Martinovou expartnerkou, moderátorkou Alexandrou Orviskou. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natália Germáni(@natalagermani),

Neprehliadnite: Veronika Nízlová sa prihovára ženám, ktoré sú v nefunkčnom vzťahu: Túto chybu robí veľa z nás

Mária Čírová a Marián Kachút

Príbeh lásky obľúbenej slovenskej speváčky a producenta pripomína typický hollywoodsky film. V prvej sérii, dnes už neexistujúcej speváckej súťaži Coca-Cola Popstar, zvíťazil Marián Kachút, ktorý sa neskôr stal aj jedným z producentov. Osud to zariadil tak, že v poslednej sérii zvíťazila, vtedy len 20-ročná Mária, ktorej mal producent pomôcť vydať prvý album. Okamžite si nielenže padli do oka, ale zároveň medzi nimi vznikalo silné puto - dva mesiace spolu totiž trávili väčšinu času a ako obidvaja priznali, v čase, keď spolu neboli, neustále komunikovali prostredníctvom internetu. Najviac to medzi nimi zaiskrilo počas písania hitu Búrka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa MÁRIA K. ČÍROVÁ(@mariacirova),

Tereza Bizíková a Marek Fašiang

Mladá modelka Tereza Bizíková sa so známym hercom Marekom Fašiangom zoznámila taktiež rozprávkovo. V seriáloch totiž robila komparz a práve takto sa dostala aj na natáčanie známeho slovenského seriálu, kde Marek Fašiang pôsobí. V tom čase však bola Tereza zadaná, a tak sa dvojica stretávala len v kamarátskom duchu. Zdá sa však, že ten rýchlo prerástol v lásku, ktorá kvitne do dnešného dňa - dvojica totiž pôsobí šťastne a uvoľnene a to aj napriek 13-ročnému vekovému rozdielu, vďaka ktorému všetci tento vzťah spočiatku zatracovali.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tereza Bizíková(@bizikova_tereza),

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe