Presunúť na hlavný obsah

Filip Šebo a Emma Drobná ako ukážkový pár: Čo je tajomstvom ich krásnej lásky?

Slovenské celebrity

Už je to rok, čo sa známy športovec a speváčka dali dokopy. Zaľúbenci každý deň dokazujú, že ich láska len a len silnie.

Už koncom minulého leta sa v šoubiznisovom svete začalo pošuškávať o novom páre - speváčke Emme Drobnej a nadšenom športovcovi, triatlonistovi, Filipovi Šebovi. Dvojica sa v rovnakom čase nachádzala na rovnakých dovolenkových destináciách a aj keď žiaden z nich nič nepriznal, ich verným fanúšikom bolo jasné, že sa do seba zahľadeli. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Drobná (@emmadrobna),

Nikomu však nešlo do hlavy, ako sa dvojica zoznámila. Filip to prezradil až teraz, rok od momentu, kedy sa s Emmou zoznámil. „Takto pred rokom som ťa poprosil o fotku,'' zverejnil na svojom Instagrame významný moment športovec. Ako už v minulosti priznal, ich vzťah nevznikal na sociálnej sieti, ako to v tejto dobe býva zvykom. Namiesto toho sa stretávali a randili spolu tak, ako sa to robilo kedysi. To, že medzi nimi je niečo viac ako bežné priateľstvo, verejnosti prezradili až po mesiacoch oťukávania. „Teším sa na všetko, čo nás čaká,'' vyznal Emme verejne city zamilovanou fotkou, ktorá vznikla počas natáčania videoklipu, ešte začiatkom decembra Filip. Od toho momentu sa od seba dvojica nehla. Dnes spolu už bývajú a majú za sebou niekoľko romantických dovoleniek. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Emma Drobná (@emmadrobna),

Prečítajte si: Rozhovor s modelkou a influencerkou Tatianou Belodedovou: Odfotiť sa pekne na Instagram, neznamená byť modelkou

Vždy zosúladení

Zdá sa, že Emma a Filip sú si naozaj súdení - v hudbe, ale aj módnom štýle sú akokeby zosynchronizovaní. Obdivaja sú obrovskými fanúškmi Justina Biebera a mnoho kúskov ich šatníkov pochádza práve z jeho dielne značky Drew. Okrem toho obidvaja milujú street style, ktoré tvoria väčšinou oversize tričká v kombinácii so zaujímavými doplnkami. Ešte počas karantény sa zapájali do rôznych zábavných výziev, ktoré odhalili, že ich spája aj detská hravosť a bezprostrednosť - a nepochybne aj perfektné tanečné pohyby. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Big city life.

Príspevok, ktorý zdieľa 3boy (@sebofilip),

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa 3boy (@sebofilip),

Najkrajšie na ich vzťahu je však nepochybne podpora, ktorú si dvojica dáva. Zatiaľ čo Filip poctivo promuje nové skladby svojej priateľky a podporoval ju pri natáčaniach nových videoklipov, Emma ho sprevádza na pretekoch a iných športových podujatiach, ktorých sa Filip účastní. Dvojica spolu navyše z času na čas trénuje a zdá sa, že si užívajú každú jednu sekundu, ktorú môžu byť spolu. Zdá sa, že si svoj dokonalý súlad uvedomujú, nakoľko sa už zvyknú prezývať manžel a manželka. Kto vie, možno sa už čoskoro dočkáme aj svadby.

Neprehliadnite: Ako sa spoznali šoubiznisové páry? Monika Bagárová s Makhmudom na Instagrame a čo ďalšie dvojice?

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe