Presunúť na hlavný obsah

Naivná Khloé Kardashian? Otec jej dcérky ju už trikrát podviedol, napriek tomu sa k nemu vrátila

Zahraničné celebrity

Už od začiatku sa vzťah Kardashianky spájal s kontroverziami. Zdá sa, že od nich dvojica ani nevie upustiť a dnes opäť prekvapili svojich fanúšikov.

Už v čase, keď sa Khloé Kardashian začala stretávať so známym basketbalistom, mal Tristan Thompson záväzok. Jeho bývalá priateľka s ním totiž čakala dieťa a špekuluje sa, že práve Khloé bola dôvodom, prečo ju Tristan opustil počas tehotenstva. Napriek tomu, že túto informáciu obidvaja popierajú, faktom je, že sa stretávali už od konca leta - pričom Tristanova priateľka priviedla na svet jeho syna v decembri.

Prečítajte si: Život najznámejšej celebrity sveta. Čo všetko musela podstúpiť mladá Kim, aby sa stala slávnou?

Najkrajšie obdobie sa zmenilo na najhoršie

Už po niekoľkých mesiacoch Khloé priznala, že si myslí, že práve Tristan je pre ňu ten pravý muž, s ktorým má založiť rodinu. Páčil sa jej usporiadaný život, ktorý viedla v Clevelande, kde momentálne športovec pôsobí. Nikto sa tak nečudoval tomu, čo prišlo ani nie po roku ich oficiálneho oznámenia vzťahu - Khloé bola v radostnom očakávaní. 

Šok nastal o dva týždne na to, ako dvojica oznámila svetu radostnú správu. Tristan sa totiž po jednom zo svojich zápasov vybral do klubu. Už krátko po tom, ako sa objavil na párty, bolo ostatným ľuďom v miestnosti povedané, aby odložili svoje mobily. To, čo sa odohrávalo potom, bola pre Khloé nepochybne nočná mora. Tristan sa nielenže zaplietol s dvoma ženami - celé obchytkávanie a bozkávanie zachytila bezpečnostná kamera. Zábery z nej sa pomerne rýchlo dostali do médií a stali sa virálnymi. 

Khloé športovcovi neveru odpustila. Netušila však, že o pár týždňov na to podobný scénar zopakuje - a to dokonca len pár dní pred termínom pôrodu Khloé. Tentokrát bol však Tristan prichytený paparazzmi, ktorí si všimli, že mu spoločnosť v hoteli robí neznáma žena. Tá u neho strávila celú nos a bolo nad slnko jasnejšie, že basketbalista opäť pochybil. Aj keď bola Khloé zrútená a jej rodina za ňou okamžite pricestovala, dievčatko True priviedla na svet v poriadku už následujúci deň. Tristanovi dokonca dovolila, aby za ňou prišiel do nemocnice. 

Neprehliadnite: PRED a PO: Otec Kylie a Kendall Jenner bol kedysi sexsymbol. Ako svojej rodine odhalil, že sa chce zmeniť na ženu?

Do tretice všetko...zlé

Trvalo dlhé týždne, keď sa Khloé rozhodla dať Tristanovi ďalšiu šancu. Nebol by to však on, ak by ju znova nesklamal - tentokrát priamo s ich rodinnou priateľkou. Na párty, na ktorej sa Khloé nezúčastnila, sa totiž bozkával s vtedajšou najlepšou priateľkou Kylie Jenner, Jordyn Woods. Toto už Kardashianka tak ľahko rozdýchať nevedela, no predsa to zvládla a rozhodla sa stráviť karanténu práve s Tristanom. Dôvodom bola ich dcérka True.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tristan Thompson (@realtristan13),

Dnes však už nie je pochýb o tom, že sa dvojka opäť dala dokopy a skúša šťastie. „Vychutnáva si čas s Tristanom a teší sa, že sú pre True ako rodina,'' uviedol zdroj z blízkeho okolia pre americký portál Enews. Špekuluje sa dokonca o tom, že by mala byť Khloé zasnúbená. Či to je pravda, ukáže len čas. Jedno je však isté - športovec je opäť plnohodnotnou súčasťou rodiny, nakoľko ho so sebou sestry zobrali aj na natáčanie svojej šou The Keepin Up With the Kardashians.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe