Presunúť na hlavný obsah

Muži života Angeliny Jolie: Kto bol zrejme jej osudovým?

Zahraničné celebrity

Nádherná, sebavedomá, emancipovaná i mimoriadne ľudská. Taká je známa herečka, ktorá však doposiaľ šťastie v láske, veľmi nemala. Stretla už však svojho osudového muža?

Jonny Lee Miller

Počas natáčania sa stretla s britským hercom Jonny Lee Millerom, do ktorého sa šialene zamilovala a vzali sa.  Lee Miller sa oženil s Angie v roku 1996. Ich idylka však netrvala veľmi dlho a v 1999 išli od seba. I keď išlo o veľmi emotívny a vášnivý vzťah, neudržali ho pokope a rozviedli sa. Po ukončení zostali dobrými kamarátmi. V mnohých veciach si boli naozaj blízki.

Billy Bob Thornton 

Bol jej druhým manželom. Rovnako aj v tomto prípade, išlo všetko mimoriadne rýchlo a s veľkou dávkou emócií. Vzali sa v roku 2000, keď vyšiel jej film s Nicolasom Cageom 60 sekúd a o rok neskôr ju diváci spoznali ako Laru Croft. Svoju lásku prezentovali veľmi extravagantne a s veľkou dávkou pátosu. Dokonca na krkoch nosili ampulky s kvapkou krvi, toho druhého. V lete 2002 sa však odlúčili a o rok neskôr už boli rozvedení. 

Neprehliadnite: Pomaly sa lúči s rodinou a so svetom. Hviezda Beverly Hills sa nachádza v konečnom štádiu rakoviny

Brad Pitt

Angelina Jolie a Brad Pitt sa dali dokopy počas nakrúcania filmu Mr.& Mrs. Smith. Boli spolu 10 rokov a vychovávali šesť detí. Možno aj preto, bol koniec vzťahu tejto hollywoodskej dvojice, pre svet zo začiatku nepochopiteľným. Po dlhšom odlúčení sa začali dokonca objavovať správy o tom, že pár má k sebe opäť blízko a zrejme sa dajú dokopy. No bol to omyl. Odvtedy si dvojicca poriadne nevie prísť na meno a ich vzťah napriek tomu, že ich spája spoločné potomstvo, ani náhodou nie je idylický. 

Prach Ly

38-ročný kambodžský režisér Prach Ly, si získal nádhernú Angelinu skromnosťou a pracovitosťou. Spoločne sa stretli pri natáčaní snímky o masakri v Kambodži. Mali vraj toľko spoločného, koľko podľa slov Angelininých priateľov, nemala s Bradom počas celého manželstva. No veľká láska sa ani v tomto prípade nekonala.

Prečítajte si: Musela mu sľúbiť, že nikdy nepriberie. Melania získala manželstvom s Donaldom Trumpom bohatstvo, ocitla sa však v pekle

Na zozname jej známostí bol aj Mick Jagger, Lenny Kravitz, Ralph Fiennes, či Ethan Hawke.

Dnes sa známa herečka naplno venuje úlohe mamy a svojej kariére. Na mužov vraj nezanevrela, len stále nestretla toho pravého. To či bol medzi spomínanými  jej osudový, ťažko povedať. Ona sama priznala, že si myslela, že je ním Brad, no to už tak dnes veru nevyzerá...

- Najčítanejšie -