Presunúť na hlavný obsah

84-ročnému manželovi pichá hormóny, aby s ním mohla mať sex. Hviezda seriálu Krok za krokom odmieta zostarnúť

Zahraničné celebrity

Postava Carol Fosterovej bola napriek strednému veku mimoriadne aktívna žena. Zdá sa, že sa jej životným scénarom inšpirovala aj herečka, ktorá ju stvárnila, dnes už 73-ročná Suzanne Somers. Ako totiž sama priznala, cíti sa tak, ako sa správa - mlado.

Napriek tomu, že Suzanne Somers vyrastala v katolíckej rodine, jej detstvo nebolo ukážkovým. Mala totiž len šesť rokov, keď sa jej otec stal alkoholikom a rodina zažívala ťažké chvíle. „V jednu z tých hrozných nocí, kedy môj otec opitý vyvádzal, som súcitila s mojou mamou. Chcela som jej čo najviac pomôcť. V mojich detských predstavých som myslela na to, že jedného dňa budem hviezdou s obrovským publikom, moja mama v ňom bude sedieť a konečne bude hrdá a šťastná,'' zaspomínala si dnes už úspešná herečka. 

Jej prianie sa začalo plniť na hollywoodske pomery pomerne neskoro. V čase, keď zažívala svoju najväčšiu slávu, mala už 37 rokov. Postava rozvedenej matky s troma deťmi, ktorá sa zamiluje do nezadaného otecka s dvoma synmi a dcérou, jej zabezpečila úspech a popularitu nielen v Spojených štátoch, ale aj v Európe. Po skončení seriálu však od hereckej kariéry upustila a vybrala sa opačným smerom. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa GroovyHistory(@groovyhistorypics),

Prečítajte si: Musela mu sľúbiť, že nikdy nepriberie. Melania získala manželstvom s Donaldom Trumpom bohatstvo, ocitla sa však v pekle

Knihy, podcasty a rady do života

Ešte krátko pred televíznou kariérou pôsobila Suzanne na poste hovorkyne zdravotníctva. Nevedno, či láska k zdravému životnému štýlu vznikla práve tam, no isté je, že herečku drží už dlhé roky. Od 90-tych rokov totiž stihla publikovať viac než 20 kníh o zdravom životnom štýle, receptoch, ale aj radách do manželstva. S 84-ročným hercom Alanom Hamelom sú totiž manželmi už 43 rokov. Napriek tejto dobe, podľa slov samotnej hrečky, ich manželstvo neupadá do stereotypu, práve naopak. So svojimi radami sa tak ochotne delí so svetom.

Suzanne bez okolkov priznáva, že sila jej manželstva netkvie ani tak v komunikácii alebo toleranci, ako vo fyzickej príťažlivosti. „Mali sme to šťastie, že sme sa od začiatkov neskutočne sexuálne priťahovali,'' uviedla vo svojej knihe blonďavá herečka. „Sme skutočne zamilovaní jeden do druhého, stále sa bozkávame a smejeme, vravíme si, ako veľmi sa ľúbime,'' opísala svoj vzťah ďalej. Aj keď prvé stretnutie prebehlo pred viac ako 50-timi rokmi, Suzanne stále cíti neuveriteľnú príťazlivosť k svojmu o 10 rokov staršiemu partnerovi. „Od prvého dňa, čo sme sa stretli, som opantaná pocitom, že sa ho neviem nabažiť. Milujem jeho múdrosť, to, aký je sexi a celkovo toho neposlušného chlapca, ktorý sa v ňom skrýva,'' rozrozprávala sa len nedávno pre média FoxNews. Nezabudla tiež dodať, že spolu s manželom majú pohlavný styk takmer každý deň.

Neprehliadnite: Pomaly sa lúči s rodinou a so svetom. Hviezda Beverly Hills sa nachádza v konečnom štádiu rakoviny

Učiteľka sexu

Počas karantény sa Suzanne rozhodla opísať svoj sexuálny život v podcaste, ktorý fanúšikov pobúril. V ňom totiž nielenže potvrdila, že so svojím manželom máva sex niekedy aj niekoľkokrát do dňa, ale zároveň aj to, že je to v ich veku o čosi obtiažnejšie. Zatiaľ čo ona má stále prirodzenú chuť na intímnosti, jej manžel to už vidí ináč, s čím sa však evidentne herečka nevie zmieriť. „Každý utorok Alanovi podávam testosteróny, ktoré zvyšujú jeho sexuálny apetít. Streda je potom veľmi dobrý deň. Niekedy máme sex raz do dňa, niekedy nálada príde aj o pár hodín. Ja som v nálade, on je v nálade.. a čo sa dá počas pandémie robiť?'' vyjadrila sa verejne a dodala, že za polohy, v akých to dvojica skúša, by sa nemuseli hanbiť ani tínedžeri.

Herečka sa podľa vlastných slov nemá za čo hanbiť. Sexualitu, ako aj nahotu považuje za úplne prirodzenú a tým, že sa o tom neštíti rozprávať, svoje presvedčenie len dokazuje. Na svoje 73.narodeniny zverejnila odvážny snímok, na ktorom kľačí v tráve úplne nahá. Uvidíme, čo si pripravila na svoje 74-té narodeniny, ktoré oslavuje už o týždeň...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Suzanne Somers (@suzannesomers),

- Najčítanejšie -