Presunúť na hlavný obsah

Z nevinného dievčatka sa stala silikónová modelka. Prečo sa Pamela Anderson rozhodla pre plastické operácie?

Zahraničné celebrity

Ruku na srdce - keď sa povie meno ikonickej herečky Pamely Anderson, každý z nás si ako prvé predstaví blonďavú krásku, ktorá sa pýši bujným dekoltom. Dá sa povedať, že práve na ňom si založila kariéru, aj keď nemožno pochybovať o tom, že jej do konca života vytvoril imidž naivnej a trochu aj zakomplexovanej ženy.

Pamela Anderson sa narodila v Kanade a aj napriek tomu, že svojich rodičov označuje za milujúcich a je za nich vďačná, pravdou je, že jej detstvo rozprávkové veru nebolo. Len pred pár rokmi totiž pre magazín Playboy prezradila, že si prechádzala veľmi ťažkými obdobiami. Keďže bol jej otec alkoholik a mama musela mať dve práce preto, aby uživila rodinu, malú blondínu museli strážiť opatrovateľky. Práve jedna z nich ju v čase, keď mala malá Pamela len sedem rokov, sexuálne zneužila. Podľa jej slov to trvalo celé štyri roky a aj keď v tom veku poriadne netušila, čo sa deje, vedela, že to nie je nič dobré. 

Život ju však skúšal naďalej. Keď mala 12 rokov, prišlo opäť ďalšie znásilnenie, tentokrát zo strany bratovho kamaráta. O pár rokov sa podobný scénar znova zopakoval. Za ohavným činom však tentokrát stal jej vlastný priateľ s kamarátmi. „Povedal mi, že to bude zábavné keď ma znásilní, spolu so svojimi šiestimi kamarátmi. Po tomto som mala ozajstný problém veriť ľuďom, chcela som zo sveta jednoducho zmiznúť,'' prezradila ďalej v rozhovore pre magazín s tým, že sa so strašnou skúsenosťou nezverila nikomu. Nechcela totiž trápiť svojich rodičov, ktorí mali už aj bez toho dosť vlastných problémov. Celú bolesť si tak roky niesla sama.

Prečítajte si: Emily Ratajkowski prekvapuje: Obvinila fotografa z obťažovania, sama sa však prezentuje na sociálnych sieťach nahotou

Zásah osudu

Záľubu a zároveň aj únik z reality si Pamela našla v športe. Počas strednej školy sa aktívne venovala volejbalu. Šport jej učaroval natoľko, že sa presťahovala do Vancouveru aby sa stala fitnes inštruktorkou. Nebolo tak pochýb o tom, že sama na svojom tele neustále pracovala a udržiavala sa v čo najlepšej forme. Možno práve to jej pomohlo ku kariére, ktorá jej zmenila život. Po tom, ako sa vybrala na futbalový zápas v tričku známej firmy, si ju všimol fotograf, ktorý ju odfotil. Fotka sa dostala až ku firme, ktorá si ju vybrala ako tvár svojich produktov. Netrvalo dlho, keď si Pamela uvedomila, že fotenie jej vynesie oveľa viac, než tvrdá práca.. a tak skúsila konkurz do magazínu Playboy, kde si ju vybrali. 

Už o pár týždňov na to sa rozhodla presťahovať do Los Angeles, aby sa stala slávnou. V tom čase posielala listy svojmu tedajšiemu priateľovi, ktoré sa dostali na verejnosť. V nich opisuje, že raketový štart v Hollywoode predsa neprišiel len tak zadarmo. „Prosím, prosím, píš mi, volaj mi... som tu taká sama. Je veľmi ťažké začať kariéru, nikto v teba neverí a každý má nejaký skrytý úmysel. Chcú sa s tebou len vyspať,'' opisovala vtedajšiu situáciu svojmu kanadskému priateľovi. „Drž mi palce na zajtra. Mám sa stretnúť s nejakým mužom z mafie,'' prezradila dnes už úspešná herečka ďalej.

Neprehliadnite: Zašla priďaleko? Ultraštíhla premena speváčky Adele je dychberúca, no zároveň trochu desivá

Plastické operácie ako výpomoc

Nakoniec sa Pamela rozhodla pre výraznú zmenu - svoje vlasy si nechala odfarbiť na peroxidovú blond a podstúpiť plastické operácie. Svoj hrudník, ktorý bol už v tej dobe veľkosti C, nechala zväčšiť na 34D. V tom čase mala len 23 rokov, no jej vízia bola jasná - preraziť vo svete šoubiznisu. Pri tejto veľkosti pŕs však neostala, práve naopak - nechala si ich opätovne neprirodzene zväčšiť. Niet divu, že sa tak znova objavila na titulke známeho pánskeho magazínu. Tentokrát však dostala titul dievča mesiaca a jej postava si okamžite získala záujem mužov z celého sveta. Dokonca až natoľko, že sa v magazíne objavovala v pravidelných intervaloch. Dnes, 30 rokov od momentu, kedy sa objavila v časopise po prvýkrát, má za sebou toľko erotických tituliek, ako žiadna modelka pred ňou. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Baddies Fatales (@babes.fatale),

Jej cieľom však bolo zahviezdiť aj na filmovom plátne. Po tom, ako sa objavila v seriáli z produkcie ABC, sa Pamele podarilo získať rolu, ktorá bola pre ňu ako stvorená - sexi plavčíčky vo vykrojených červených plavkách, ktorej vedľajšou úlohou bolo nepochybne zamotávať hlavy mužom. Aj keď dosiahla to, čo chcela, uznávanou herečkou sa nikdy nestala - producenti totiž pochopiteľne odmietali dosadiť peroxidovú modelku s neprirodzeným hrudníkom do serióznejších filmov.

- Najčítanejšie -