Presunúť na hlavný obsah

Na Instagrame kráska, v skutočnosti však vyzerá inak. Pozrite sa, ako klame bývalka Brooklyna Beckhama na fotkách

Zahraničné celebrity

Aj keď meno modelky Lexi Wood nie je v modelingovom svete neznámou, skutočná pozornosť sa jej dostala až po tom, ako ju paparazzi nachytili bozkávať sa s najstarším synom Davida a Victorie Beckham. Na tom by nebolo nič zvláštne - ak by v tom čase Brooklyn nebol zasnúbený s herečkou Chloe Moretz.

Kariéra kanadskej modelky sa začala ešte v časoch, keď bola Lexi na základnej škole. Už ako 10-ročnú si ju všimla modelingová agentúra, ktorá jej z času na čas ponúkala miesto v rôznych kampaniach. Skutočný prelom však prišiel až v tínedžerskom období, keď mala Lexi 16 rokov. Kvôli modelingu sa presťahovala do hlavného mesta módy - Paríža.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa (@lexiwood),

Prečítajte si: Známej modelke povedali, aby schudla. Ona však urobila pravý opak a nikdy sa necítila lepšie

„Nikdy som nesnívala o tom, že sa stanem modelkou. Nebrala som to dokonca ako niečo, čo môže byť reálnym povolaním, chcela som byť učiteľkou. Vždy som chcela nejakým spôsobom ovplyvňovať ľudí,'' priznala sa prednedávnom na sociálnej sieti. Aj keď sa učiteľkou nestala, tento sen sa jej z časti splnil. Dnes ju totiž na sociálnych sieťach sleduje 1 milión fanúšikov. Nepochybne za to síce môže spomínaná aféra s Brooklynom Beckhamom, ale aj niekoľko fotení, ktoré Lexi absolvovala pre pánsky magazín Playboy. Nie nadarmo ju médiá po tom, ako bola prichytená bozkávať sa so zasnúbeným Beckhamom, častovali prezývkou playboy modelka. 

Dokonalá na sociálnych sieťach

Aj vďaka Chloe Moretz, ktorá vyzdvihuje prirodzenosť a v tom čase bola snúbenicou Brooklyna, sa na Lexi spustila vlna kritiky. Zatiaľ čo ju niektorí označovali za bezcitnú koketu, ktorá nemá problém zapliesť sa so zadaným mužom, iní ju na sociálnych sieťach označovali za umelú. Voči tomu sa Lexi ohradila. „Veľké, plné pery mám už od narodenia a určite som si ich nenechala žiadnym spôsobom vylepšiť,'' napísala na Instagrame a k obhajobe pridala aj fotku z detstva, podľa ktorej bolo jasné, že Lexi sa skutočne môže pýšiť krásnymi plnými perami.

Neprehliadnite: Brooklyn Beckham priznal oficiálne zásnuby. Krásna Nicole však nie je jediná, toto sú ďalšie ženy, ktorým navliekol prsteň

Napriek modelkinmu bojkotu však treba uznať, že internetoví kritici mali z časti pravdu. Čoraz viac snímkov na sociálnej sieti totiž nepripomína tú skutočnú Lexi Wood, ktorá sa objavuje na spoločenských akciách. Tak, ako väčšina žien, si aj modelka rada vylepšuje fotky - a to aj za cenu, že je na niektorých z nich na nespoznanie. Dôkazom toho je na prvý pohľad obdivuhodná postava, ktorú jej nepochybne závidí tisíce žien. Napriek tomu, že je Lexi v skutočnosti naozaj vyšportovaná a štíhla, paparazzi snímky dokazujú, že väčšina jej fotiek je len o správnom nastavení či prípadnom photoshopovom efekte. Vidieť to najmä na jej páse, ktorý je na Instagrame z veľkej časti užší, než v skutočnom živote. Na jednej z fotografií dokonca zle vyretušovala pozadie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

beach bum

Príspevok, ktorý zdieľa (@lexiwood),

Ďalším rozporom s realitou je samotná tvár modelky. Aj keď bola Kanaďanka obdarená naozaj zaujímavými črtami tváre a veľkými perami, zdá sa, že so sebou príliš spokojná nie je. Pri svojich vlastných záberoch, ale aj záberoch, ktoré zverejní od iných fotografov, si totiž zúžuje tvár a občas použije niekoľko vylepšovacích filtrov, ktoré jej vyčarujú dokonalé kontúry a o čosi dokonalejší výzor. Nuž, na všetko treba mieru - a tú Lexi jednoznačne prešvihla. Veď posúďte sami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Celebrity Plastic(@celebplastic),

- Najčítanejšie -