Presunúť na hlavný obsah

Láska ako z filmu. Celebritný miláčik má novú priateľku, zo všetkých žien, čo mu ležia pri nohách, si vybral čašníčku

Zahraničné celebrity

Médiá sa už dlhší čas snažili sympatického herca spájať s rôznymi šoubiznisovými kráskami. Zdá sa však, že Zac Efron zalovil úplne v iných vodách - zo všetkých žien, ktoré mu ležia pri nohách, si totiž vybral čašníčku.

Zac Efron sa počas koronavírusu rozhodol opustiť Los Angeles a stráviť karanténu v Austrálii. „Musím odísť z Hollywoodu, som totiž vyčerpaný. Nie je to pre mňa miesto, ktoré ide ruka v ruke s duševným zdravím a šťastným životom,'' priznal nedávno vo svojom seriále na Netflixe. Napriek tomu, že miluje Kaliforniu, si myslí, že je pre jeho životný štýl príliš preplnená. Rozhodol sa tak pre druhý, spomínaný kontinent, ktorý si zamiloval ešte pred niekoľkými rokmi. „Austráliu som si zamiloval, taktiež tamojších fanúšikov, kultúru a ľudí, ktorí tu žijú. Stále keď mám možnosť, prídem. Za tie roky som si tu nadviazal priateľstvá,'' vyjadril sa na austrálskej premiére filmu Baywatch. To zrejme ešte netušil, že si v milovanej krajine nájde aj milovanú partnerku.

Prečítajte si: Sú v radostnom očakávaní? Brooklyn Beckham sa s Nicolou už stihol oženiť a údajne čakajú bábätko

Austrálska telenovela

Nakoľko sa Zac Efron so svojím súkromím nedelí, nie je jasné, ako presne sa so zaujímavou čašníčkou zoznámil. Zdroj blízky z jeho okolia však pre zahraničné médiá potvrdil, že to bolo približne v čase, keď sa Zac vybral so svojím dlhoročným kamarátom Chrisom Hemsworthom do lokálneho podniku začiatkom júna. Obslúžiť ich mala 25-ročná čašníčka Vanessa Valladares, ktorá sympatickému hercovi hneď padla do oka. „Randiť spolu začali v júli, boli sa spolu aj lyžovať. Je im spolu dobre. Vanessa trávi veľa času v jeho dome,'' prezradil zdroj pre magazín People.

Podľa najnovších medializovaných informácií Vanessa skončila s prácou čašníčky a momentálne sa venuje príležitostnému modelingu. Je otázne, či tak urobila z dôvodu ochrany súkromia alebo faktu, že už nemusí pracovať. Momentálne sa totiž k hercovi do jeho prenajatého domu nasťahovala. „Zatiaľ to vyzerá tak, že Zac chce v Austrálii ostať už natrvalo,'' dodal zdroj s tým, že hollywoodsky miláčik si už stihol predĺžiť víza na ďalších 12 mesiacov.

Neprehliadnite: Verná a mladšia kópia Angeliny Jolie. Kto je nová, európska priateľka Brada Pitta?

Súkromie je prvoradé

Napriek tomu, že herec už nezatají, že sa po jeho boku objavuje nová známosť - túto novinu ani nepotvrdil. Na svojich sociálnych sieťach dokonca svoju partnerku nesleduje a dokonca nepridal žiaden príspevok, ktorý by evokoval, že je už takmer tri mesiace šťastne zadaný. Podobne je to aj s Vanessou, ktorá sa k svojmu súkromiu a neustále pribúdajúcim komentárom pod jej fotkami ohľadom nového vzťahu, nevyjadruje. Ich vzťah však potvrdzujú zábery paparazzov, ktorí ich zachytili na spoločnom obede ruka v ruke, či počas romantického túlenia sa.

Kto vie, či niekedy Zac zasvätí svoju novú priateľku do šoubiznisového sveta. Na rozdiel od jeho bývalých partneriek, akými boli herečky Vanessa Hudgenes, Lilly Collins či podnikateľka Sami Miró, totiž Valladares žije na voľnej nohe. So Zacom však majú spoločnú minimálne lásku k prírode a cestovanie. Uvidíme, či to dvojici vydrží, no už minimálne teraz je to skvelý námet na romantický film.

- Najčítanejšie -