Presunúť na hlavný obsah

Sexi krásky z Baywatchu po rokoch: Kto sa takmer nezmenil a ktoré z nich by ste dnes veru nespoznali?

Zahraničné celebrity

Legendárne krásky z Baywatchu si pamätá každý. Ako sa však na nich podpísal zub času? Niektoré z nich vyzerajú ako úplne iné ženy, čo hovoríte, spoznali by ste ich?

Kultový seriál Pobrežná hliadka, na ktorom sme vyrastali znamenal v tom čase veľký boom a dodnes si každý z nás vybaví tie sexice, ktoré ho sprevádzali. Blond vlasy, červené plavky a hlboký výstrih či silikónové implantáty. Pozreli sme sa však na to, ako sa za posledné desaťročia zmenili hlavné aktérky. Ktorým sa podarilo udržať si sexepíl aj po rokoch a okolo ktorých by ste dnes na ulici prešli bez toho, aby ste ich spoznali?  

Prečítajte si: Nemusí mať veľkosť XS, aby dokázala sršať sexepílom: Pri výbere plaviek pre plnoštíhle sa riadi týmito trikmi

Pamela Anderson

Blondínka, ktorá sa stala v 90. rokoch sexsymbolom je dnes dvojnásobnou mamou a angažuje sa ako aktivistka. Pamela Anderson postupom času ubrala od výrazného líčenia a kontúr pier či výstredného oblečenia. Dnes, keď má 52 rokov tvorí jej šatník elegantnejší štýl, čím si získala rešpekt. 

Donna D’Errico

Jej o rok mladšia kolegyňa Donna D’Errico (51) sa len pred pár dňami ukázala na pláži v plnej kráse. Silikónová kráska sa od čias Baywatchu takmer nezmenila a všetkým svojím sexepílom naďalej vyráža dych. Mať takúto postavou po 50-tke je motivujúce, čo poviete?

Nicole Eggert

Bývalá hviezda Pobrežnej hliadky Nicole Eggert (47) prešla asi najvýraznejšou zmenou a dnes by ste ju na ulici nespoznali. Zub času sa na nej podpísal a kedysi oslnivá blondínka dnes vyzerá úplne inak. Čas nezastavíme, no na svojej vizáži a oblečení môže popracovať každý, to máme vo svojich rukách.


Yasmin Bleeth

Jedna z mála brunetiek medzi blondínkami bola Yasmin Bleeth. V čase obľúbeného seriálu z nej sršal sexepíl, no dnes je všetko inak. Roky sa na jej postave podpísali a Yasmin sa celkovo stiahla z verejného života. Posledný paparazzi záber, ktorý obletel svet, má už štyri roky, keď Yasmin nemala ešte 50, no pred pár týždňami oslávila 51.

Erika Eleniak

Kučeravé a jemné žieňa z Baywatchu, ktoré stelesňovalo zraniteľnú krásku. Dnes má 49 a premenou prešiel aj jej imidž. Blondínka skrátila svoje vlasy, no jej črty tváre a najmä oči sú stále ako z mladosti. Keď sa do nich zapozeráte, stále vidíte to nevinné dievča. Až taká nevinná však nebola, v mladosti sa taktiež radila medzi ženy z Playboya.

Mohlo by vás zaujímať: Dovolenka trochu inak na sezónu 2019: Baywatch plavky a retro doplnky, vďaka ktorým sa budete cítiť ako pri mori

Kto vás svojou premenou najviac prekvapil?

spolu hlasovalo 296 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus