Presunúť na hlavný obsah

Zašla priďaleko? Ultraštíhla premena speváčky Adele je dychberúca, no zároveň trochu desivá

Zahraničné celebrity

Je naozaj úžasné, ako dokáže jedna žena zmeniť svoj vzhľad za pár mesiacov. Speváčka Adele dnes rozhodne nevyzerá tak, ako na začiatku kariéry. Ale vyzerá lepšie?

Talentovaná hviezda, ktorá má nezameniteľný hlas, bola od začiatku kariéry v centre pozornosti. Nie často sa vidí, že speváčka, ktorá má viac, než 50 kíl, dokáže upútať a bodovať vo svetovom šoubiznise. Ale práve Adele sa podarilo nemožné. Niekoľkonásobná držiteľka cien Grammy a rovnako tak aj Oscara, tak dala vzor mnohým ženám aj mužom, že ešte stále viac záleží na talente, ako na výzore. A i keď treba povedať, že zároveň často dokazovala, že aj kilá na vyše z vás môžu urobiť pôvabnú ženu a na červenom koberci môžete hviezdiť rovnako. 

Lenže takáto Adele je už niekoľko mesiacov preč. Na začiatku tohto roka šokovala radikálnou premenou. Podarilo sa jej totiž zhodiť takmer 50kilogramov. Prísna diéta, fitness tréningy sa výrazne podpísali pod vzľad tejto umelkyne. 

Prečítajte si: Chce byť navždy mladá? Madonna neustále šokuje fanúšikov, jej posledná fotka spôsobila ošiaľ

Obdivuhodné aj desivé

Áno, je veľmi obdivuhodné, ako veľmi sa človek môže zmeniť, stačí len naozaj chcieť. Adele to skutočne chcela, i keď celé to začalo nešťastným rozvodom, kedy ako priznala samotná speváčka, bola neustále v strese. Kilá šli dole, ona sa cítila inak -lepšie, a tak sa rozhodla v chudnutí zotrvať. Predovšetkým kvôli svojmu synčekovi, pre ktorého chce byť veľkým vzorom. 

Lenže ak sa pozriete bližšie na posledné fotky známej speváčky všimnte si, že je na nej jednoducho niečo iné. Zhodené kilogrami ju obrali (podľa nášho názoru) aj o iskru, ktorú mala. Teraz je štíhla, ale prepadnuté lícne kosti a celkový vzhľad jej na šarme veľmi nepridávajú. Už to nie je tak ženská Adele, na ktorú sme boli zvyknutí. 

Neprehliadnite: Podstúpila princezná Diana nejaké procedúry? Rituál, na ktorý nedala dopustiť, využíva dnes aj Kate Middleton

Lenže speváčka stále chudne viac a viac a fanúšikovia začínajú mať strach, či to nepreháňa. Do akej miery chce až zájsť? Niekedy všetkého veľa škodí a je síce naozaj super vzorom pre ženy, ktoré bojujú s nadváhou, no na druhej strane by si mala dať pozor, aby nezašla príliš ďaleko. Adele sa nechala opantať slasntým pocitom uznania, ktorý sa na ňu chrlí z každej strany. Obdivujú ju mnohé ženy, kolegyne a svetoví umelci. Ale jej vzhľad jednoducho veľmi prirodzený nie je, nemyslíte?

V priloženej fotogalérii nájdete fotky Adele pred aj po. Sami môžete porovnať, ako veľmi sa zmenila!

- Najčítanejšie -