Presunúť na hlavný obsah

Ak si doprajete tento nápoj každý deň, pôjde ručička na váhe smerom nadol

Chudnutie a diéty

Chcete schudnúť, naštartovať si metabolizmus a urobiť niečo pre svoje zdravie? Pokiaľ budete tento nápoj piť každý deň, želaný efekt vo forme zhodených kilogramov dosiahnete naozaj rýchlo.

Ak nepatríte k veľkým milovníčkam cvičenia, no potrebujete zhodiť pár kíl, máme pre vás skvelé riešenie. Ak si doprajete každý deň tento nápoj, pôjde ručička na váhe rýchlo smerom nadol. 

Prírodný anti - ageing a elixír mladosti

Nie, nejde o žiaden marketingový ťah, ani propagáciu nejakého produktu. Tento nápoj je 100% prírodný, plný vitamínov, antioxidantov, skvele sa po ňom chudne a chutí výborne. Pýtate sa, o čom hovoríme? Ide o elixír mladosti - matcha čaj. Je to 100% zelený čaj, rozomletý na jemný prášok. Neobsahuje žiadne farbivá, konzervačné látky a je až 10x silnejší ako ten klasický. Výborne vplýva na stav pleti a pokožky, pri dlhodobom pití eliminuje vrásky a zlepšuje stav akné. To však nie je ani zďaleka všetko. Je totiž aj ideálnym pomocníkom pri problémoch s chudnutím. 

Čítajte tiež: Potravinová pyramída na chudnutie: Detailný zoznam potravín a odporúčané veľkosti porcií, aby ste nepriberali

Ak potrebujete zhodiť pár kíl, mali by ste si ho každý deň dopriať aspoň trikrát. Ideálne ráno nalačno, obed a tesne pred večerou. Urýchľuje totiž spaľovanie tukov a zmierňuje chuť na jedlo. Najmä na sladké. Ak si ho teda dáte tesne pred hlavným jedlom, zjete oveľa menej, ako keby ste ho nevypili.

Zbožňujú odborníci na výživu, fitness tréneri aj modelky po celom svete

Skvelý model je urobiť si z jeho pitia rituál. Vždy keď sa zobudíte, dáte si ho na naštartovanie dňa a na obed namiesto šálky kávičky. Ak to budete robiť mesiac, dokáže počas tohto obdobia zhodiť bez cvičenia až 5 kíl. Práve pre tieto jeho vlasnosti ho zbožňujú odborníci na výživu, fitness tréneri aj modelky po celom svete. 

Mohlo by vás zaujímať: Koľko cukru denne je zdravé? Porovnajte si tieto množstvá, aby sa vám neukladal do tela ako obrovské tukové zásoby

Navyše matcha čaj obsahuje teofylin, ktorý má podobné účinky ako káva. Len energiu uvoľňuje postupne, čo je veľkou výhodou, zlepšuje pamäť a sústredenie. No a bonus na záver - pomáha znižovať cholesterol a cukor v krvi. 

Pre toto si ho doprajte každý deň:

  • Pomáha rýchlejšie spaľovať kalórie
  • Detoxikuje
  • Posilneňuje imunitu
  • Zlepšuje pamäť a koncetráciu
  • Odbúrava stres

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe