Presunúť na hlavný obsah

V ktorom mesiaci ste sa narodili? Tieto tri ženy patria medzi najsilnejšie osobnosti a sú predurčené na úspech

Zábava

Súbor niektorých vlastností týchto troch žien ich nezastaví pred ničím. Nezaťažujú sa minulosťou a sústreďujú sa skôr na prítomnosť či budúcnosť. Patríte medzi ne aj vy?

Ženy sú silné bojovníčky, o tom niet pochýb. Dokážu uniesť na pleciach to, z čoho by sa iní hneď zosypali a to ich robí silnejšími a silnejšími. Aj keď si každá z nás zaslúži poklonu za to, čo v živote dokázala a čomu všetkému čelíme, niektoré tieto úlohy a prekážky zvládajú o niečo ľahšie a radia sa tak medzi najsilnejšie osobnosti. 

Nenechajú sa totiž ničím a nikým zastaviť. To, čo si zaumienia, to aj dosiahnu. Často však bez toho, aby sa o pozornosť museli silou mocou snažiť. Je im to vďaka nasledovným vlastnostiam akosi prirodzené a my ostatní tak môžeme mať pocit, že im všetko „z neba padlo“. V skutočnosti je to však súbor vlastností, ktoré ich ženú vpred a nikdy sa nevracajú do minulosti.

Prečítajte si: O jej prácu sa uchádza väčšina žien: Slovenka Mirka sa stala letuškou pre Emirates, čo všetko sa skrýva za pozlátkom?

Júnové majú čo na srdci, to na jazyku

Sú otvorené, sebavedomé a vyznačujú sa najmä tým, že povedia, čo si myslia. Jednoducho, čo na srdci, to na jazyku. Ženy, ktoré sa narodili na začiatku leta patria medzi najúprimnejšie a práve vďaka tomu si ušetria intrigy a pretvárky. Rátajú s tým, že ohováraniu sa nevyhnú a berú to ako prirodzenú súčasť života, to je všetko. Vďaka tomu však ušetria množstvo času a energie, ktorú vynaložia na svoj život a svoje ciele. Nezaoberajú sa tým, čo si o nich druhí myslia a vďaka tomu idú vpred. 

Júlové sú rodené diplomatky

Intelekt a improvizácia. Dve najsilnejšie zbrane žien, ktoré sa rodia v júli. Majú prirodzený dar reči a na okolie pôsobia veľmi príjemne, hoci sa o to vôbec nesnažia. Ľudia ich prítomnosť vyhľadávajú a majú voči nim akýsi prirodzený rešpekt. Možno práve preto, že pôsobia veľmi inteligentne, rozumne a dokážu zvládať akúkoľvek situáciu s chladnou hlavou. Žena a zvládať situáciu s chladnou hlavou? Zdá sa vám to nereálne? Nemusí. Sú tak dôkazom toho, že aj ženy si dokážu vydobyť miesto na vysokých pozíciách a byť dobrými lídrami. 

Neprehliadnite: Podľa času narodenia zistíte, akú povahu bude mať váš potomok: Takto ľahko spoznáte aj muža po vašom boku

Októbrové patria medzi najsilnejšie osobnosti

Usilovnosť a zvedavosť ich ženie vpred. Októbrové ženy dokázali pochopiť, že je lepšie niečo vyskúšať a neuspieť, ako nevyskúšať a ľutovať to do konca života. V tomto sa líšia od väčšiny žien. Nerobia si ťažkú hlavu z toho, keď niečo nevyjde, práve naopak, vidia v tom príležitosť pracovať na sebe a zlepšiť sa v danej oblasti. Je to pre nich výzva. V živote sú veľké bojovníčky, avšak nie v zmysle, že by to zneužívali na úkor niekoho iného alebo že by na niekom parazitovali. Spoliehajú sa len samy na seba a  nikdy nikoho neobviňujú z neúspechu alebo z osudu, ktorý ich stretne. Vďaka tomu patria medzi najsilnejšie osobnosti.

- Najčítanejšie -