Presunúť na hlavný obsah

Podľa času narodenia zistíte, akú povahu bude mať váš potomok: Takto ľahko spoznáte aj muža po vašom boku

Zábava

Čas narodenia prezradí naozaj veľa. Povahové vlastnosti, črty aj nadanie. Pozrite sa, čo všetko dokážete vďaka nemu odhaliť.

Poznáte čas svojho narodenia? A viete o koľkej sa narodil váš partner? Že nie? Chyba. Práve hodina narodenia totiž dokáže veľa prezradiť o samotnej osobnosti človeka. Povie mnoho o povahových črtách, dobrých aj horších stránkach a minimálne budete vedieť, že niektoré situácie, vlastne človek po vašom boku nedokáže ovplyvniť. A je jedno, či je to váš frajer, muž alebo syn. 

Toto o vás prezradí hodina narodenia

00.00-02.00
Ide o mimoriadne zvedavú osobnosť, kreatívnu dušu, ktorá všetko riešie v danom momente. Mnohokrát sa preto dostáva do konfliktov, lebo veci rieši skôr pudovo ako racionálne. 

02.00-04.00
Títi ľudia sú veľmi poctiví a snaživí, neustále vynakladajú veľkú námahu a tešia sa z výsledkov svojej práce. Tvrdo na sebe "makajú" v podstate od malička. Záleží im na detailoch a potrpia si na ne. 

04.00-06.00
Ide o ozajstnú vodcovskú osobnosť, vždy chce byť stredobodom pozornosti a je pre to ochotná urobiť čokoľvek. Úspech a uznanie je pre takýchto ľudí mimoriadne dôležitý. 

Prečítajte si: Muži rozdeľujú ženy do dvoch skupín: Takto zistíte, či ste medzi tými, s ktorými chcú vzťah, nie len sex

06.00-08.00
Títo ľudia majú vynikajúco vyvinutý šiesty zmysel a vycítia, čo ich blízki a priatelia potrebujú. Ide o naozaj empatických jedincov, so srdcom na pravom mieste.

08.00-10.00
Nesebeckí, úprimní, otvorení, milujúci spoločnosť. Presne takí sú ľudia narodení v tomto čase.  

10.00-12.00
Títo ľudia sú skutočne veľmi ambiciózni, nikdy sa nevzdávajú sa sústredia sa v živote najmä na veci, ktoré im dokážu zabezpečiť úspech. To je pre nich alfou a omegou, aby našli skutočné šťastie.

12.00-14.00
Ide o dobrodruhov, milujúcich prírodu, dobrodružstvá, spoznávanie, nezvyčajné veci, ktoré dokážu prekvapiť. 

14.00-16.00
Nezľaknú sa prekážokok, slovo NIE nepoznajú, dokážu sa vždy vynájsť a vedia, že každý problém má riešenie. S takýmto človekom je radosť žiť, lebo mu nechýba zdravý rozum a pokora.

16.00-18.00
Ide o mimoriadne láskavých ľudí, ktorí vždy myslia na komfort a dobro druhých. Snažia sa, aby ľudia v ich blízkosti boli spokojní a šťastní, nech sa deje čokoľvek.

18.00-20.00
Títo ľudia sú charizmatickí, stoja si vždy za svojim názorom, vedia, čo chcú a od svojich predstáv neupúšťaju.

20.00-22.00
Majú radi pozornosť, nikdy sa neuspokoja s druhým miestom alebo vedľajšou úlohou. Prvenstvo je pre nich nesmierne dôležité, v absolútne každej životnej sfére. 

Mohlo by vás zaujímať: Na narodeninovej oslave môjho muža po mne vyštartoval jeho blízky človek: To však nebolo to najhoršie, čo mu urobil

22.00-24.00
Patria do kategórie veľkých zvedavcov, "snílkov", sú mimoriadne kreatívni, radi a veľa fantazíruju. Občas strácajú kvôli tomu kontakt s realitou, ktorá je pre nich príliš obyčajná.

Sedia dané povahové vlastnosti na Vás?

spolu hlasovalo 83 ľudí

Nie
17

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe