Presunúť na hlavný obsah

Muži rozdeľujú ženy do dvoch skupín: Takto zistíte, či ste medzi tými, s ktorými chcú vzťah, nie len sex

Partnerské vzťahy

Pri mužoch je to jednoduché - buď ste voľbou na vzťah, alebo na sex. Ako sa to dá zistiť?

Každá žena si pri zoznámení sa s novým chlapom možno kladie otázku, či dotyčný muž chce niečo viac, alebo mu ide len o sex. No to sa dá vcelku ľahko vypozorovať. Stačí sledovať váš objekt veľmi pozorne. Na základe tohto raz-dva zistíte, aké sú jeho úmysly.

1. Ja a my

Drobný detail, ktorý vám prezradí veľa. Označuje sa ako JA alebo sa vyjadruje v komunikácii za oboch, teda veľmi často používa MY? Pretože, ak je odpoveďou prvá možnosť, bohužiaľ, veľmi s vami neráta do páru. No naopak, ak sa napríklad pred kamarátmi vyjadrí slovami "my pôjdeme", "my sme boli"... tak je to jasný signál, že mu ide o viac, ako len jednorázovú sexuálnu skúsenosť a veľmi rád sa prizná, že trávi čas s vami. 

Mohlo by vás zaujímať: Ľudia narodení v júni nájdu svoju spriaznenú dušu: A nemusí ísť len o otázku lásky

2. Plány vopred

Aj plánovanie je veľmi dôležitým signálom, ktorý poodhalí skutočné zámery. Aj keď sa napríklad poznáte relatívne krátko, no má v pláne s vami ísť o 2 týždne na túru, o mesiac  takú a onakú výstavu, tak je to pre vás dobrým znamením. Ak žiadne plány nerobí, na stretnutí sa dohadujete maximálne hodinu pred ním, tak možno by ste sa mali rozhliadnuť po niekom inom. S týmto mužov vzťah nebudete mať. 

3. Nákupy

Potravín. Prispôsobuje svoju kuchynskú výbavu tomu, čo máte rada vy? Teda vždy u neho nájdete obľúbený jogurt, druh syru či víno? Ak tam tieto veci neboli a on vie, že vy ich máte rada, tak je to milé gesto, ktoré dáva najavo, že mu na vás záleží. Áno, aj takéto banality ukážu mužove zámery. Ak sa však poznáte nejaký ten piatok, trávili ste u neho už noci, no nikdy, ani raz sa neobjavilo v jeho kuchyni niečo nové, i keď ste na to upozornili, tak pravda je taká, že mu je jedno, či sa v jeho domácnosti cítite pohodlne a máte tam veci, ktoré máte rady. 

Prečítajte si: Páry, ktorým to dlhodobo klape, majú zaužívané tieto štyri zvyky: Keď ich zistíte, osvojíte si ich aj vy

4. Najlepší kamarát

Nie rodina, ale priatelia. Tí dokážu rozhodnúť o tom, či to s vami myslí vážne, alebo chce len sex. Ak sa totiž stane, že vás predstaví najlepšiemu kamarátovi, je to signál, že vás vníma ako potenciálnu partnerku a zaujíma ho názor jemu blízkej osoby. Naopak, ak ani po dvoch mesiacoch vlastne nikoho z jeho okolia nepoznáte, tak je to jasné...

5. Sex

V neposlednom rade dokáže o veľa veciach rozhodnúť aj sex. Ak sa počas aktu zaujíma, ako veci chcete, čo máte rada, tak je to preto, že tiež chce, aby ste si to čo najviac užili. Ak však neprejaví záujem o nič viac, ako len vlastné uspokojenie, potom by ste mali zutekať skôr, ako vám zlomí srdce. 

Neprehliadnite: Manželka mi bola neverná s kolegom: Na celej veci ma však naštvalo niečo úplne iné

- Najčítanejšie -