Presunúť na hlavný obsah

Ženy s touto črtou sršia najväčším sexuálnym apetítom: Držte si ich však, môžu mať sklony k nevere

Partnerské vzťahy

Na jednej strane sexuálne bohyne, ktoré sú snom nejedného muža. Na strane druhej, nikdy neviete, kedy vám ich môže ktokoľvek prebrať.

Ženy, ktoré dokonale ovládajú svoje telo sú pre mužov príťažlivé ako magnet. Vôbec to však neznamená, že musia byť dokonalé manekýnky, čo sa postavy týka. Od postavy to absolútne nezáleží. 

Podľa odborníkov a istého výskumu totiž ženy, ktoré disponujú hranatejšou tvárou s ostrejšími črtami prejavujú väčšiu otvorenosť voči sexuálnemu životu súvisiacu s nenásytnosťou. Paradoxom je, že si to niektoré z nich ani nemusia vedome uvedomovať, jednoducho to z nich srší.

Prečítajte si: Tieto znamenia dostanú v máji šancu na nový život: V čom prekvapíte samých seba aj najbližších?

Nenásytná povaha ich robí príťažlivejšie

Je to práve nenásytná povaha a túžba neustále spoznávať niečo nové, čo ich robia atraktívnejšie. Muži sú z nich jednoducho bez seba a idú do kolien. Ak sa objavia v ich blízkosti, ihneď tieto ženy na seba prirodzene strhávajú pozornosť, avšak bez toho, aby sa o to usilovali. 
To sa však nemusí páčiť ženám v ich okolí a práve preto ich málokedy majú v obľube. Vnímajú ich pochopiteľne ako sokyne a to aj preto, že ich muži v prítomnosti týchto žien z nich nevedia spustiť oči. Tieto ženy, ktorým príťažlivosť a sexepíl koluje v krvi dosahujú všetko s ľahkosťou a môže sa zdať, že im všetko padá akoby z neba. 

Rady skúšajú niečo nové, ale nie vždy sa udržia na uzde

Ak máte po svojom boku ženu, na ktorú tento popis sedí, môžete si gratulovať, ste šťastný muž. Nie každému sa totiž dokážu splniť tie najtajnejšie predstavy o intímnom živote. Ženy s touto črtou však nie sú ostýchavé. Zatiaľ čo niektoré z nich prevezmú dokonca iniciatívu, druhé, aj keď muž príde s tými najšialenejšími sexuálnymi praktikami bez problémov kývnu. V posteli sú odvážne, do ničoho sa nenútia a presne to potrebujú vidieť a cítiť aj chlapi po ich boku. Nečudo, že alfa samci o tieto jedinečné ženy bojujú a bez problémov ich dokážu prebrať aj najlepšiemu kamarátovi, kolegovi či šéfovi. 

Čítajte tiež: (Ne)vyžiadané rady od mileniek: Pre toto vás muži opúšťajú

Práve to môže predstavovať v mnohom vo vzťahu risk. Tieto typy žien totiž niekedy nevedia rozoznať, čo je pre nich najsprávnejšie a bodaj by vedeli. Len si predstavte, že muži sa okolo vás len a len točia a bez akéhokoľvek náznaku snahy môžete mať hociktorého. Udržať si preto takúto ženu vás bude stáť veľké úsilie. Žiarlivosťou to však nedosiahnete, práve naopak. Budete musieť jej tempo stíhať a vnímať to, že nerady upadajú do stereotypu.

- Najčítanejšie -