Presunúť na hlavný obsah

Muži prezradili, čo všetko vnímajú ako neveru: Sú ochotní tolerovať oveľa menej ako ženy

Partnerské vzťahy

Mnohé ženy si možno myslia, že muži sa na neveru pozerajú o niečo menej prísne. No opak je pravdou.

Je to možno silnejšie pohlavie, ale pokiaľ príde reč na neveru, tak sú muži často citlivejší a zraniteľnejší. Pätica prezradila, čo všetko sú ochotní tolerovať. A ich odpovede vás presvedčia o tom, že muži jednoducho znesú menej ako ženy.

Martin (33)

"Hovorí sa síce nikdy nehovor nikdy, ale mám to nastavené tak, že jednoducho neveru nikdy nebudem tolerovať. A to nemusí ísť ani o sex. Pre mňa je zrada už aj to, keby som sa dozvedel, alebo našiel v telefóne partnerky nevhodné správy s inými mužmi. Jednoducho by to bola pre mňa stopka. Veď, ak je žena vo vzťahu spokojná, nemala by sa utiekať k žiadnym úletom."

Mohlo by vás zaujímať: Muži narodení v týchto znameniach milujú najintenzívnejšie: Máte takého po svojom boku?

Lukáš (27)

"V podstate znesiem veľa. Odpustil som priateľke úlet na rozlúčke so slobodou. Ale musím priznať, že moje ego to nieslo ťažko. Raz to dokážem prehliadnuť. Druhýkrát však nie. Ale asi to záleží aj od vzťahu samotného. Samozrejme netvrdím, že nevera je odpustiteľnejšia, ale občas treba zvažovať okolnosti. Netoleroval by som však, ak by bol zo mňa paroháč dlhšiu dobu. V momente prevalenia sa informácie o dlhodobej nevere by som sa asi pobalil a odišiel. Bez debaty."

Andrej (30)

"Je ťažké o tom teoretizovať. Nikdy som sa neocitol v tejto situácii. Teda zatiaľ o ničom neviem. Ale pokiaľ ide o neveru ako takú, tak asi by som ju netoleroval. Výhovorky typu "občas každý zakopne" neberiem. Buď miluješ partnera a nemáš dôvod zakopnúť, alebo nie. Jednoduchá matematika. Rovnako by ma ranila aj virtuálna nevera. Tiež by som to bral ako zradu voči vzťahu."

Prečítajte si: Milenka môjho muža mi otvorila oči: Vďaka nej som pochopila, ako som roky nechala šliapať po svojom sebavedomí

Ján (36)

"Bol zo mňa paroháč, a prehliadol som to. Spätne ale veľmi ľutujem, že som bol taký tolerantný. Pretože sa potvrdilo to, čo sa hovorí - podvedie raz, urobí to aj druhýkrát. A nikto predsa nechce byť za idiota... Odvtedy som zmenil názor. Už aj flirtovanie považujem za niečo, čo ma upozorňuje na to, aby som bol v strehu. Takže za mňa už nie je tolerované nič. Ani vypisovanie si s niekym, ani bozkávanie sa a teda rozhodne nie sex."

Jakub (26)

"Záleží to samozrejme od nastavenia samotného vzťahu. Preto si myslím, že komunikáciou sa dá predísť týmto nedorozumeniam. Osobne preferujem vernosť, ale mal som vzťahy, kedy sme si od začiatku povedali, že to budeme brať voľnejšie. A pravda je taká, že keď sa dotyčná začala stýkať s inými, vadilo mi to. Je ale ťažké diskutovať o tom, pretože ak dotyčného milujete a nechcete stratiť, tak občas jednoducho privriete oči. Nemyslím si, že je to správne, ale viem to pochopiť."

Neprehliadnite:Tieto frázy by sofistikované ženy nikdy nemali vyslovovať: V očiach mužov okamžite padnete nadol

Odpustili ste už niekomu neveru?

spolu hlasovalo 905 ľudí

Nie
615
Áno
290

- Najčítanejšie -