Presunúť na hlavný obsah

Tieto frázy by sofistikované ženy nikdy nemali vyslovovať: V očiach mužov okamžite padnete nadol

Zábava

Byť sám sebou sa síce ráta vždy, no na druhej strane, občas si treba dávať pozor na jazyk a sebaprezentáciu.

Pokiaľ ide o ženy, muži si neskutočne potrpia na to, ako sa nežné stvorenie vyjadruje. Jasné, občas sa pod návalom emócií uchyľujeme k niečomu, čo by sme možno v bežnom živote často nehovorili, muži sú schopní to sem-tam prehliadnuť. No verte, vyberajú si partnerky aj podľa tohto - podľa slovného prejavu. 

Najviac ich otravujú ženy, ktoré sa vyjadrujú ako muži, nekladú si servítky pred ústa a sú priam vulgárne. Takéto krčmové správanie ich rozhodne nepriťahuje a nijako nevzrušuje. Predsa len sme pre nich stále nežným stvorením, tak prečo sa správať ako oni. Ak teda chcete zabodovať v očiach muža, rozhodne sa vyhnite týmto frázam. 

1. Frázy spojené s vulgarizmami 

Ak medzi váš prejav patrí zahŕňanie vulgarizmov do každej vety (väčších či menších), tak ste na dobrej ceste k tomu, že u mužov budete klesať. Ide to predsa povedať aj bez toho. Aj obyčajná fráza či veta s obsahom niečoho takéhoto by mala byť tabu. Takto si môžete hundrať popod nos maximálne tak  súkromí. 

Prečítajte si: Spôsob, akým nosíte kabelku vypovedá o vašej povahe: Čo to o vás prezradí?

2. Fráza: Rob, ako chceš!

Táto fráza je pre mužov z úst žien jednou z najhorších. Prečo? Pretože značí o nezáujme a je vám ukradnuté, ak muž plánuje spoločnú aktivitu a vy ho odbijete nejako takto. Ak si chcete zachovať úroveň, aj keď vám to je úplne jedno, skúste to povedať inak: "Viem, že to vymyslíš super, ako vždy."

3. Fráza: Myslíš, že som tvoja slúžka?

Jasné, každú ženu občas naštve, keď sa po práci vráti domov, riad nenaložený v umývačke, prádlo vypadáva z koša a vaša polovička je rozložená na gauči a pozerá nejaký športový zápas. Klišé, ktoré je absolútne bežné. No nikdy nezačínajte na muža útočiť práve touto vetou. On vás rozhodne nemá za slúžku, len mu je jedno, že sa doma všetko neleskne. Namiesto útoku zvoľte inú cestu. "Myslíš, že by si mi mohol pomôcť s upratovaním?" 

Mohlo by vás zaujímať: Na ľudí narodených v týchto znameniach si dajte pozor: Intrigy sú ich druhým JA

4. Fráza: Tá sa asi nevidela v zrkadle!

Čo muži skutočne nemajú radi, je ohováranie. A hlavne komentovanie toho, čo má kto na sebe. Nemáte predsa pätnásť rokov, aby ste sa hrali na závistlivé pubertiačky. Takto sa žiadna inteligentná žena nespráva. Na toto vlastne neexistuje náhrada. Ak predsa len chcete komentovať vzhľad niekoho, kto je s vami pri stole či v spoločnosti, nájdite na ňom jednu pozitívnu vec - dobrý účes, farbu rúžu, laku na nechty, náušnice - čokoľvek a pochváľte to. 

5. Fráza: Mala by som schudnúť

Vy viete, že nemusíte, len chcete od muža počuť, že ste pekná. Lenže toto už dávno prekukli a vedia, že sofistikované ženy rozhodne nechodia hore-dole po izbe a nehovoria, že by mali schudnúť, keď sú štíhle. Jedna z najhorších fráz, pri ktorej sa chlapom jednoducho ježia chlpy. Nikdy pred nimi nekomentujte svoju figúru. 

Neprehliadnite: Dátum narodenia ženy a muža odhalí, či ste kompatibilní: Akú šancu má váš vzťah prežiť?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus