Presunúť na hlavný obsah

Spôsob, akým nosíte kabelku vypovedá o vašej povahe: Čo to o vás prezradí?

Zábava

Krížom, pod plecom, v ruke, pred sebou... Ako zvyknete nosiť kabelku vy?

Možno sa vám to bude zdať absurdné, no verte, že i táto na prvý pohľad obyčajná vec, vie o vašej osobnosti prezradiť okoliu celkom veľa. Spôsob, akým si zavesíte kabelku na seba, poukáže na to, či ste plachá alebo sebavedomá, otvorená osobnosť... Tak pozor na to, aké signály chcete okoliu vysielať. 

Crossbody

Najpopulárnejší spôsob nosenia kabelky za posledný desať rokov. Dať si tašku krížom cez seba a mať voľné ruky. A čo práve tento spôsob prezradí o nositeľke? Predovšetkým, že je praktická osoba, ktorá preferuje pohodlie pred všetkým ostatným. Nositeľky kabeliek týmto štýlom si však nie sú 100%-tne iné svojou postavou. Preto mnohokrát práve nosením kabelky cez telo, zakrývajú svoje krivky úplne cielene. 

Mohlo by vás zaujímať: Na ľudí narodených v týchto znameniach si dajte pozor: Intrigy sú ich druhým JA

Do ruky

Tieto ženy rozhodne nepotrebujú nič schovávať, ani nepreferujú praktickosť. Ženy, ktoré si pyšne nosia kabelku v ruke tak robia preto, aby svoj kúsok hrdo ukazovali. Väčšinou sú to ženy, ktoré si potrpia na prvý dojem a práve tento kus šatníka im ho pomáha dotvárať. Neskrývajú zdravé sebavedomie, ktoré práve spôsobom nosenia kabelky v ruky, podčiarkujú. 

Neprehliadnite: Dátum narodenia ženy a muža odhalí, či ste kompatibilní: Akú šancu má váš vzťah prežiť?

Pod ramenom

Nosíte svoje kabelky práve takýmto spôsobom? Pevne uchopené pod ramenom bez ohľadu na to, o ako veľký kúsok ide? Aj tento spôsob poukazuje na praktickosť ženy a hlavne ambície ženy. Kabelky považujú za "domov" všetkých svojich vecí, preto si ich práve takto chránia. A čo je tiež dôležité, nosenie kabelky pod ramenom je tiež znakom toho, že dokážete zvládať stres a nebojíte sa ničoho. Sledujte ženy vo svojom okolí, ktoré sa vyznačujú práve týmto vlastnosťami. Uvedomíte si, že práve ony nosia kabelky týmto spôsobom. 

Pred sebou

Či už nosíte kabelku v ruke, alebo krížom uloženú práve pred seba, rovnako tak na predlaktí, no stále pred sebou... Tento spôsob vyšle do sveta jasný signál - niečo skrývate. A druhým signálom je vaša neistota. Najčastejšie sa takto prezentujú plaché ženy, ktoré sú si so sebou neisté a nevedia, akým smerom sa majú uberať. Pozor na to, aby vás okolie nezačalo vnímať skôr ako ustráchané dievčatko, než sebavedomú ženu. Zmeňte spôsob nosenia kabelky čo najskôr, inak sa tomu rozhodne nevyhnete. 

Prečítajte si: Slovenka Barbora zažila na Bali svoju svadbu snov: Čo všetko však obnáša svadba v zahraničí?

Akým spôsobom nosíte kabelku vy?

spolu hlasovalo 1213 ľudí

V ruke
192

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus