Presunúť na hlavný obsah

Pre tieto znamenia bude máj najťažším obdobím: No v júni sa karta obráti a prežijú jedno z najharmonickejších období

Zábava

Niektoré znamenia to v máji nebudú mať práve najjednoduchšie. No hoci ich čaká neľahké obdobie, v júni im život všetko vráti v tom dobrom.

Škorpión

"Miluj svojich nepriateľov, ale buď rýchlejší ako oni." To je heslo, ktoré azda najviac vystihuje ľudí narodených v tomto znamení. Sú veľmi ambiciózni, cieľavedomí, no zároveň aj veľmi citliví a majú veľkú potrebu mať veci pod kontrolou. Hovorí sa, že patria medzi najkomlikovanejšie znamenia, no dokážu najlepšie prekonávať problémy.

Ak sa totiž zatnú, vždy sa snažia vidieť pomyselné svetlo na koci tunela. A to sa im v tomto období, bude mimoriadne hodiť. Máj ich značne potrápi v pracovnej oblasti a bude im chvíľku trvať, kým veci prijmú a vyrovnajú sa s nimi. No v júni na nich čaká príležitosť, ktorá sa neodmieta. Pokiaľ sa tejto šance chopia, užijú si krásne leto po všetkých stránkach.

Neprehliadnite: Slovenka Katka vymyslela 12-týždňový program Bubble Butt: Vyčarí vám dokonalú postavu aj bez posilňovne

Ryby 

Ryby sú výnimočné najmä vďaka ich srdečnosti. Ich kreativita je neopísateľná a pramení z toho, že sú veľmi citliví a emocionálne založení. Sú štedrí a šľachetní, vždy sú ochotní pomôcť blízkym alebo milovanej osobe. Zároveň sú vynikajúcimi poslucháčmi a vždy sa snažia konať dobro.

No práve tieto ich naozaj pekné povahové vlastnosti sa im v určitom momente vypomstia. Popri tom, ako budú chcieť niekomu pomôcť, sami si značne uškodia. Budú podvedení, oklamaní a dlhší čas sa s tým budú vyrovnávať. Avšak to, že sú tak trochu rojkami, im pomôže videť veci opäť v tom lepšom svetle. 

Panna

Panny patria k najlepším organizátorom z celého zverokruhu. Na prvom mieste je u nich rozum, na druhom poriadok a na treťom dokonalosť. Svoj život majú vždy dobre naplánovaný a radi vidia, čo ich čaká. Preto sa vždy držia toho, čo si zaumienia a vizualizujú. No toto sa im v máji rozpadne ako domček z karát. Ich plány a vízie zaniknú a oni sa tak dostanú do veľkého stresu a budú sa cítiť pod tlakom.

Avšak hoci im dlhodobá záťaž ubližuje, to čo ich opať vráti do normálneho kolotoča a prinúti ich veci vidieť v dobrom, je jednoznačne rodina. 

Čítajte tiež: 4 hormóny zodpovedné za vaše priberanie: Podľa partie, v ktorej sa vám usádza tuk zistíte, čo treba zmeniť

Narodili ste sa v jednom z týchto znamení?

spolu hlasovalo 618 ľudí

Ryby
180
Panna
230

- Najčítanejšie -