Presunúť na hlavný obsah

Sú pre seba ako stvorení! Tieto znamenia dokážu spolu zažiť ten najkrajší vzťah či manželstvo

Zábava

Zrejme ste sa už stretli s človekom, s ktorým ste si rozumeli už od prvého okamihu. Prinášame vám štyri kombinácie znamení zverokruhu, ktoré k sebe pasujú.

Baran a Lev

Obidve znamenia možno radiť medzi ohnivé a vášnivé. Aj keď sa vraví, že spájať rovnaké povahy je viac na škodu ako na úžitok, v tomto spojení to neplatí. Vo vzťahu Barana a Leva je milých prekvapení a impulzívnych akcií habadej. Táto dvojica sa nevzdáva svojho temperamentu ani pri hádkach, a tak ich spolužitie môžno označiť za talianske manželstvo. Po každej hádke však výjde slnko a obidvaja si uvedomia, ako veľmi im na tom druhom záleží a ich láska bude silnejšia než nezhody. Keď sa náhodou partneri narodení v týchto znameniach predsa len rozídu, treba byť na pozore - iskra medzi nimi totiž nikdy úplne nezmizne.

Mohlo by vás zaujímať: Tieto znamenia čaká leto plné dobrodružstiev: Kto zažije adrenalín a koho čakajú životné zmeny?

Panna a Kozorožec

Obidve znamenia patria medzi konzervatívnejšie, a tak si skvelo rozumejú. Zatiaľ čo ostatné znamenia zverokruhu ich opatrnosť a ostýchavosť na začiatku vzťahu vytáča, Panny a Kozorožci to považujú za nesmierne príťažlivé. V tomto spojení nemožno čakať nič prekvapivé či impulzívne, no to presne týmto dvom znameniam vyhovuje. Spolu ich drží najmä stabilita, spoločné záujmy a dokonca je vysoko pravdepodobné, že obidvaja majú poodobne nastavené priority. V ich spoločnom živote by tak nemal nastať žiaden vážnejší konflikt, ktorý by túto dvojicu mohol rozdeliť.

Strelec a Vodnár

V partnerstve týchto dvoch znamení je dokonalo vyvážená stabilita. Strelec odjakživa potrebuje dostatok osobného priestoru a pocit voľnosti, ktorý mu Vodnár dokáže dať. Ten sa v tomto čase zasa dokáže sústrediť na svoje ciele a našťastie keď potrebuje pauzu zo svojho sveta - už naňho ochotne čaká Strelec. Tieto dve znamenia majú úžasný potenciál a nie je prekvapením, ak sa okrem partnerského vzťahu stanú aj obchodnými partnermi. Skrátka - títo dva sa narodili pre seba.

Škorpión a Ryby

Vodné znamenia, ktoré sú v mnohých prípadoch odlišné, sa v skutočnosti perfektne dopĺňajú. Tajomný Škorpión pozorne sleduje správanie svojho partnera, čo Rybám mimoriadne imponuje. Aj keď môžu na prvý pohľad pôsobiť čudácky a zvláštne, pravdou je, že sú osudovým spojením. Porozumejú si totiž aj bez slov - už po krátkom čase sa u nich vyvinie telepatia, začnú využívať spoločný, interný humor a zažívať mnoho nádherných chvíľ. Dokonca možno povedať, že ich vzťah, až na malé detaily, možno považovať za ideálny.

Prečítajte si: Dátum narodenia ženy a muža odhalí, či ste kompatibilní: Akú šancu má váš vzťah prežiť

- Najčítanejšie -