Presunúť na hlavný obsah

Vzdala som sa muža kvôli milencovi: Na scenár, ktorý nasledoval, som ani náhodou nebola pripravená

Partnerské vzťahy

Vzdať sa manželstva pre pár nocí plných vášne, bol chybný krok. Keď som to však pochopila, bolo už neskoro.

“Hoci som si nikdy nemyslela, že sa to bude týkať aj mňa, dostala som sa do vzťahového trojuholníka. Aj napriek tomu, že som bola roky vydatá, našla som si milenca. Nie však ako jednorázovú záležitosť, ale niečo horšie. Zaľúbila som sa do neho. Úplne bezhlavo. A to som vždy tieto ženy maximálne odsudzovala a pripadal mi to ako ten najhorší možný level sklamania dôvery kohokoľvek. No ako sa to hovorí, človek mieni, osud mení. Aspoň tak, som sa k tomu napokon rozhodla pristupovať ja,” rozhovorí sa Elena.

Prečítajte si: Tieto znamenia dostanú v máji šancu na nový život: V čom prekvapíte samých seba aj najbližších?

Hoci som to neplánovala, nedokázala som tomu zabrániť

”Vždy som svojho muža ľúbila. Bol absolútne skvelý. Prototyp chlapa, akých je dnes ako šafranu. Staral sa o našu rodinu, venoval sa mne aj našim deťom, podporoval nás všetkých a naše šťastie bolo pre neho naozaj dôležité. Navyše bol neuveriteľne sexi a mnohé ženy mi ho závideli. A treba uznať, že aj naše manželstvo a vzťah fungovali skvele. Teda až do istého momentu. Kým som nestretla Tea.”  Elena bola na služobnej ceste a na firemnej večeri sa zoznámila s novým klientom. Teom. Od prvej chvíle si perfektne rozumeli.

”Pripadala som si, že ho poznám roky. Bol úžasný. Veľmi inteligentný, sčítaný a vyzeral skutočne viac ako dobre. Na istý moment som pri ňom úplne zabudla, že mám doma muža a dve deti. Pripadala som si opäť ako single, bez záväzkov a žiaľ, som sa podľa toho aj správala.”

Čítajte tiež: (Ne)vyžiadané rady od mileniek: Pre toto vás muži opúšťajú

"Netuším, ako sa to stalo, no v ten večer som sa do neho zaľúbila. Hoci medzi nami k ničomu nedošlo, začali sme si neustále písať. Dohodli sme sa na spoločnom obede, večeri a vlastne ani netuším ako a boli sme spolu. Normálne sme spolu randili. Odrazu som mala dva paralelné vzťahy. No môj manžel, ani Teo o sebe nič netušili. V istom momente som sa stala ženou, akými som vždy pohŕdala. Podvádzala som manžela a klamala milencovi. Najhoršia kombinácia,” rozhovorí sa Elena.

S týmto som ani vo sne nerátala

Pokiaľ si myslíte, že to trvalo len krátky moment a išlo o flirt, na ktorý človek rýchlo zabudne, mýlite sa. Elena bola totálne do Tea zbláznená. Ich pomer trval tri roky, kým to odhalil jej muž. Paradoxne bol to on, kto jej ponúkol, že to skúsia znova a odpustí jej. No Elena odmietla. Kvôli láske k milencovi, bola ochotná vzdať sa dlhoročného vzťahu aj vlastných detí. Bola rozhodnutá, že začne nový život po boku Tea. To, čo však nasledovalo jej nanapadlo ani vo sne.

Prečítajte si: O mojej nevere sa muž dozvedel od najlepšieho kamaráta: Paradoxom je, že som ho podviedla práve s ním

”To, že ma Teo odmietne, s tým som nerátala ani náhodou. Povedal mi, že nechce žiť so ženou, ktorá má deti a bola vydatá. Odmietol ma a ja doteraz vlastne neviem, ako ďalej. V jedinom okamihu sa mi celý život rozbil na kúsky. Stroskotalo mi manželstvo, prišla som o deti aj lásku svojho života.”

Dokázali by ste odpustiť neveru?

spolu hlasovalo 979 ľudí

Áno
98

- Najčítanejšie -