Presunúť na hlavný obsah

Ak chcete, aby bol muž s vami vo vzťahu šťastný, robte túto vec: Ženy narodené v tomto znamení ju robia najčastejšie

Partnerské vzťahy

Ak chcete mať harmonický vzťah, jedno je isté, treba preto niečo aj urobiť. Niektoré ženy však presne vedia, ako na to. Osvojte si ich malý trik aj vy.

Sú ženy a sú ŽENY. Tým druhým, nedokáže odolať žiaden chlap. A je jedno, či je zadaný, slobodný, má dvadsaťpäť alebo po štyridsiatke. Tieto dámy totiž majú v sebe akési zvláštne čaro, ktorému takmer každý muž podľahne. Navyše robia jednu vec, ktorá mužom mimoriadne imponuje. Čo myslíte, patríte medzi ne aj vy? 

Neprehliadnite: Žili sme spolu osem rokov, no po našom rozchode si domov nasťahoval mesačnú známosť: Neurobte rovnakú chybu ako ja

Toto im dáva navrch

Samozrejme, každého muža priťahuje niečo iné, avšak tieto ženy sú už na prvý pohľad pre väčšinu chlapov tak trochu iné. Tajomné, nespútané, majú vlastný názor, no zároveň sú aj éterické, kreatívne a veľmi pohotovo dokážu reagovať. 

A to im skutočne u opačného pohlavia, nahráva plusové body. Práve ich spomínaný ženský sexappeal, atraktivita a čaro osobnosti, dokáže pritiahnuť nejedno mužské oko. Narodili sa v letných mesiacoch a patria k ohnivému znameniu. Pokiaľ si myslíte, že reč je o Leviciach, vaša odpoveď je správna. 

Mohlo by vás zaujímať: Sex na jednu noc ma stál takmer manželstvo: Napokon mi žena odpustila pod touto podmienkou

Poznajú svoju cenu

Tieto dámy vystupujú vždy veľmi sebavedome, rázne a vedia čo od života a v živote chcú dosiahnuť. Sú plné očakávaní a väčšinou čo si zaumienia aj dostanú.

Muži jednoducho zbožňujú sebavedomé ženy. Ale presne takto zdravo sebavedomé. Taký navonok obyčajný fakt, že žena pozná svoju vlastnú hodnotu, má názor na veci, nenechá so sebou manipulovať, je to, čo ich priťahuje.

Áno, práve sebaúcta priťahuje naše polovičky ako magnet. Len ak si totiž viete vážiť sama seba a oceniť sa, dokážu to aj iní. Tieto ženy robia veci presne tak ako ich cítia, neprispôsobujú sa vo všetkom svojmu okoliu, vždy dokážu nájsť akúsi zlatú strednú cestu, no najmä takú, ktorá im aj vyhovuje. To je skrátka niečo, čo ženy narodené v znamení Leva, rozhodne vedia.

Prečítajte si: Tento typ žien dostane každého chlapa a je jedno, či je zadaný: Patríte medzi ne aj vy?

Takže milé dámy, ak ste sa aj nenarodili v znamení Levice, túto ich vlastnosť, ktorá je ich veľmi veľkou devízou si viete naozaj ľahko osvojiť. A pokiaľ túžite po stabilnom a fungujúcom vzťahu, tak je kľúčová. Na to nezabúdajte. 

Myslíte si, že práve zdravé sebavedomie, pridáva ženám, v očiach mužov na atraktivite?

spolu hlasovalo 528 ľudí

Nie
83

- Najčítanejšie -