Presunúť na hlavný obsah

Prvý sex s novou známosťou: Muži prezradili, kedy ho očakávajú najviac

Partnerské vzťahy

Jedna z najdôležitejších otázok - kedy je najvyšší čas posunúť vzťah s novou známosťou na ďalšiu úroveň? Teda k sexu?

Kedy je skoro a kedy neskoro?

Otázka, ktorá zaujíma všetkých mužov, no rovnako tak ženy. Kedy je ten správny čas na sex pri vzniku nového vzťahu? Na tieto otázky sme dostali odpovede od čitateľov. A i keď ide o rôznych ľudí, na niečom sa predsa len zhodujú. Tipnete si, na čom?

Lukáš (36)

"Myslím, že je to vo výsledku veľmi individuálne, ale je pravda, že dynamika randenia sa mení s vekom. Čím ste starší, vnímate to inak. Ako dvadsiatnik som očakával sex už na prvom rande. Po 30-tke si vyberám, s kým idem na rande, nejde len tak o nejakú potrebu zabiť čas, takže potenciálnu partnerku najprv rád spoznám, až potom sa do niečoho púšťam. Ale otrepané pravidlo troch schôdzok úplne sedí. Podľa mňa je to zlatý stred - ani skoro ani prílišné otáľanie."

Mohlo by vás zaujímať: Trik na lepší sex než kedykoľvek predtým: Stačí zmeniť túto vec!

Matej (39)

"Nikdy som nemal sex na prvom rande a vlastne nikdy som to ani neočakával. Keď ma daná žena zaujme natoľko, že chcem ďalšiu schôdzku, snažím sa to nehrotiť, aby som ju "neodplašil" nedočkavosťou. Ale väčšinou to zvyknem skúšať po 3-4 schôdzkach. Dlhé čakanie by ma veľmi nebavilo. Napríklad mesiac mi príde už veľmi dlho."

Andrej (27)

"Keď je to niekto úplne nový, tak do mesiaca (najneskôr) očakávam, že sa dopracujeme aj k sexu. 30 dní je úplný ideál na to, aby ste niekoho dostatočne spoznali. Teda pokiaľ vám nejde len o sex. Ak chcete s danou osobou pracovať na vzťahu, tak zo skúsenosti viem, že nie je dobré to uponáhľať. Poznáte určite pravidlo tretieho rande - toho sa držím."

Neprehliadnite: Ženy s touto črtou sršia najväčším sexuálnym apetítom: Držte si ich však, môžu mať sklony k nevere

Milan (33)

"Je to veľmi individuálne. Je pravda, že som mal už aj sex na prvom rande, ale nikdy to s danou osobou neprešlo do vážnejšieho vzťahu. Keď však viem, že so ženou chcem viac, ako len pár vášnivých nocí, som ochotný počkať. Ale nie dlho. Maximálne 2-3 týždne. Myslím, že to je doba, kedy je muž ochotný čakať. Viac určite nie."

Prečítajte si: Pre rok 2020 sú kľúčovou otázkou vzťahy: Tieto štyri znamenia zažijú rozchod či nástrahu milostného trojuholníka

- Najčítanejšie -