Presunúť na hlavný obsah

Čo platí na mužov podľa znamenia zverokruhu? Týmto dostane do postele Pannu, Váhy či Škorpióna

Partnerské vzťahy

Ak zistíte, čo na neho platí podľa hviezd, oveľa rýchlejšie vám dokáže podľahnúť.

Vodnár

Muž narodený v tomto znamení je zložitý a náročný milenec. So svojím sexuálnym životom je nadmieru spokojný. Rád si zaflirtuje, no nie je to flirt s cieľom skončiť so ženou v posteli, ale spoznať niečo nové a nechať pracovať svoju fantáziu. A práve tá je pre neho ako afrodiziakum. Nebojte sa preto púšťať do rôznych hier. Rozhodne tým potešíte každého Vodnára. 

Ryby

V sexe majú Ryby radi všetko s mierou, rovnako predohru, ako aj spojenie. Milujú sa však viac ako trikrát do týždňa, čím si spomedzi ostatných znamení drží prvenstvo. Vyznáva vernosť a rovnocennosť a hľadajú si partnerky, ktoré im nebudú podhliehať, ale naopak, budú rovnocenným partnerom. Aj v posteli. Ryby v tomto smere ocenia iniciatívne ženy. 

Prečítajte si: Sexi? Ani náhodou, toto mužov rozhodne nevzrušuje: Priznania najhorších sexuálnych zážitkov

Baran

V otázkach žien rieši ich výzor, až potom povahu. Sex s partnerkou je pre neho mimoriadne dôležitý, no často má pocit, že ho má málo. Uspokojiť jeho túžby môže byť niekedy náročnejšie. Barani preferujú orálny sex, ak sa vám teda neštíti, pustite sa do toho. Teda do neho. Získate si oveľa väčšie sympatie. 

Býk

Jedno z najvášnivejších znamení, veľmi ľahko je vzrušený, do varu ho dostane masáž. Obľubuje dlhé milostné predohry a viac sexuálnych praktík. Zaobstarajte si nejaké hračky, ktoré potešia oboch a uvidíte, aký efekt to bude mať. Navyše, ak budete práve vy tou, čo to bude iniciovať. 

Blíženci

Majster v skladaní komplimentov. Ženy ho veľmi priťahujú, nemá problém bezhlavo púšťať sa do nového vzťahu, obzvlášť s mladou ženou. Zaujíma ho partnerkine telo a zadok. Spomedzi všetkých znamení si najviac a potrpí na sexi spodnú bielizeň partnerky. V sexe má vysoké nároky a je ťažké ho uspokojiť. Vrcholom je pre neho milovanie s dvomi ženami.

Rak

Rak je zdvorilý a šarmantný, čím naznačuje, že túži po láske a vernosti. Sexuálne skúsenosti a portfólio žien nie je pre neho v živote dôležité. Má rád nežné dotyky, pomalé a precítené milovanie.  Rak si pri sexe veľmi často predstavuje inú ženu! Ak mu chcete urobiť radosť, zaobstarajte si kostýmy aj s parochňou a striedajte ich. 

Mohllo by vás zaujímať: Nemá chuť na sex? Možno tomu neuveríte, ale rozhodne za tým nemusí byť hneď nevera, čím to teda je?

Lev

Leva charakterizuje sexuálna nenásytnosť. Jeho tajným želaním je mať sex s dvomi ženami. Pri jednej žene dlho nevydrží, partnerky strieda ako na páse. Neznáša nudu a monotónnosť, ak ho chcete dostať do postele, musíte byť hravá, skúsiť na neho niečo nové a inovatívne. Nebráni sa takmer niečomu. 

Panna

Nie je lovec žien, skôr sa nechá uloviť. Túži po milej a vernej partnerke a je dosť romantický. Spomedzi všetkých znamení má najslabšie sexuálne skúsenosti a prekvapivo po nich ani netúži.  Uspokojíte ho rýchlovkami. 

Váhy

Na jednej strane je muž, ktorý túži po stálosti a domove, na druhej strane muž s neskrotnou túžbou po dobrodružstve a sexe. Jeho vzťah k sexu je: kedykoľvek, kdekoľvek a s kýmkoľvek. Zoberte ho na večeri na toaletu, alebo do skúšobnej kabínky a on sa bude môcť zblázniť.

Škorpión

Neúnavný milenec. Taký je Škorpión. Náruživý, vášnivý a nevyspytateľný. Nie je mu proti srsti skúšať tie najrôznejšie sexuálne praktiky a nič nepovažuje za tabu. Má s tým bohaté skúsenosti takisto, ako aj so sexom v trojici.  Robí presne to, čo chce a miluje, keď môže partnerku dokonalo ovládať. Ak sa necháte ním v posteli viesť, urobíte mu najväčšiu radosť. 

Strelec

Šarmantný muž, ktorý miluje sex a erotiku. Nepatrí medzi znamenia, ktoré radi experimentujú v sexe, no túži po rôznych sexuálnych pomôckach a sexe po telefóne. Prekvpate ho vtedy, keď to bude čakať čo najmenej. Posielajte mu šteklivé fotky, správy, alebo mu zavolajte.

Neprehliadnite: Tento typ mužov je pre manželstvo ako stvorený: Po ich boku budete o dosť šťastnejšia!

Kozorožec

Kozorožec nie je priekopník v tomto odbore. Nemá zvláštne úchylky, potrpí si skôr na čistotu, vône a hebkosť ženského tela. Nechajte ho, nech sa vás dotýka už na večeri. Akonáhle zistí, aké hebké a voňavé telo máte, bude jeho pozornsť ku vám vyššia a šance dostať ho do postele tiež. 

- Najčítanejšie -