Presunúť na hlavný obsah

Nemá chuť na sex? Možno tomu neuveríte, ale rozhodne za tým nemusí byť hneď nevera, čím to teda je?

Partnerské vzťahy

Koľké z vás si okamžite myslíte, že keď s vami chlap nechce sex, je za tým nevera...?

Nechuť muža k sexu vedie k frustrácii a trochu aj k paranoji. Predsa len ženy sú naučené, že muži chcú sex za každých okolností. Ale rozhodne to tak nie je. Štvorica z nich prezradila, čo sa za tým môže ukrývať. 

Prečítajte si: Priateľka chcela sex ráno aj večer: Po roku som ju odmietol a nečakal som, že toto bude nasledovať

Marcel 

"Riešil som tento problém so súčasnou partnerkou. Po asi troch mesiacoch randenia prišlo obdobie, kedy sme spolu namiesto každého večera spali maximálne dvakrát do týždňa. Samozrejme, myslela si, že je za tým iná žena. A pravda. Bola za tým práca. Ženy si neuvedomujú, že nie sme stroje. Sme síce pudový, ale stres a vyčerpanie sa dokáže výrazne podpísať pod náš sexuálny apetít. Takže namiesto výčitiek skúste byť trochu empatickejšie."

Roman

"Pravidelne, každých 6 mesiacov sa mi stáva, že na pár týždňov vypnem všetky pudy. Nechce sa mi, nemám chuť. Ak mám vtedy partnerky, tiež sa to stáva. A ony to berú tragicky. Ale je to len akási pauza od všetkého. Netreba za tým hľadať nič viac. Je to len mýtus, že ak s vami muž nechce spať, má inú. Ak s vami nechce spať. možno len potrebuje načerpať energiu a novú chuť."

Neprehliadnite: Manželovi som dobrovoľne tolerovala bokovky: Vedeli o tom takmer všetci, no ja som pre TOTO dobrovoľne trpela

Ján

"Na sex mám väčšinou chuť vždy. Ráno aj večer. Teda, ak je to sex s niekým, kto ma baví. Občas sa stane, že sa zasekneme s partnerkou v rutine a tým pádom akosi aj chute opadnú. Nehľadám však útechu niekde inde. Pozorujem, čo sa bude diať, ako to berie priateľka. Uvítam vždy, keď namiesto podozrievania sa snaží daný "problém" riešiť. Chuť sa dostaví opäť vtedy, keď vidí, že snaha o nápravu je na oboch stranách. Ak čaká žena len na to, čo urobí muž, nebaví ma to..."

Jakub

"Kedy muž nechce sex? U mňa napríklad, keď sa sa priateľkou pohádam. Mnohí si myslia, že sex po hádke je super, ale ja sa nedokážem oprostiť od toho konfliktu. Dokážem sa potom zaťať a sex nemať aj nejaký ten čas. Áno, stáva sa, že mi je potom vyčítané, či náhodou nemám niekoho iného. Ale tak to nie je. Neutekáme hneď inam. Nemusíme mať sex 7 dní v týždni. Zbavte sa už tejto predstavy."

Mohlo by vás zaujímať: Miluje vašu kamarátku? Takto na to môžete ľahko prísť

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe