Presunúť na hlavný obsah

Pozor na tieto 3 znamenia: Svadby a vernosti sa pri nich nedočkáte

Partnerské vzťahy

Niektoré znamenia nemali nadelenú vernosť. Obozretné by ste mali byť najmä pri týchto.

Verní muži sú vzácnosť. Ak však viete, ako na nich, nemusíte sa ničoho báť. Síce musíte byť pri nich obozretná, ale vo výsledku vždy existuje šanca, že ak viete, čo mu vyhovuje, zmení sa. Pri ktorých znameniach zverokruhu by ste teda mala byť v pozore? 

Neprehliadnite: Manželovi som dobrovoľne tolerovala bokovky: Vedeli o tom takmer všetci, no ja som pre TOTO dobrovoľne trpela

Baran

Baranom nevera nie je cudzia. Bohužiaľ, toto znamenie patrí k veľkým záletníkom. To však neznamená, že sa za každú cenu musíte od Barana obávať nevery. Keďže sú milovníkmi žien, musíte staviť na svoje zbrane a zakaždým ho dostanete poriadne zmyselným lookom, udržíte si ich vtedy, ak si dáte záležať na svojom výzore a vystupovaní. Často vyhľadávajú veľmi reprezentatívne ženy. A ešte tu je jedna vec, ktorá  ich dokáže poriadne zaujať. Ženy, ktoré milujú jedlo a nehrajú sa na herečky so šalátikmi ich dokážu neskutočne očariť. Ak však budete robiť pravý opak, nebudú mať potrebu udržiavať si len vás a pôjdu opäť na lov niekam inam. Je naozaj náročné udržať si toto znamenie a dokonca veľmi náročné dohnať ho k oltáru, ale nie úplne nemožné. 

Škorpión

Pozor! Riziko nevery takmer stopercentné. Bohužiaľ, ale práve Škorpióni majú povesť neverníkov ako hrom. Lovenie je pre nich celoživotná výzva, ktorej sa len ťažko vzdávajú. Musí ísť o skutočnú femme fatale, aby sa zmenili a rozhodli sa vzdať svojho života lovca. A ako získať teda priazeň takéhoto muža? Milujú sex a ženy, ktoré rady skúšajú nové veci. Ak sa s vami nebude nudiť v posteli, možno vám nezdupká... Nebojte sa experimentov, vykročenia z komfortnej zóny. Musíte to však ale sama chcieť. Prekukne, ak to budete zúfalo robiť, len aby ste sa mu zapáčili. Rovnaké záujmy vás môžu spojiť. 

Prečítajte si: Manželovi som dovolila istú sexuálnu hru so ženou: Nevyspal sa s ňou, no krátko potom mi v posteli navrhol túto vec

Strelec

A nelichotivú povesť si držia aj Strelci. I keď oni aférky priam vyhľadávajú, od svojich partneriek čakajú vernosť. Takže žiadne „ako ty, tak aj ja“ ani neskúšajte. Dajte mu jasne najavo, že si vami môže byť úplne istý. Možno to znie ako náročná úloha, ale verte, že akonáhle pocíti, že mu vytvárate domov, že nemusí nikdy o vás pochybovať, začne o vás uvažovať ako o celoživotnej partnerke. Ak však budete robiť veci na truc, budete mu chcieť všetko "vrátiť", tak možno bude pri vás, ale bude vás podvádzať na každom kroku a rozhodne sa s vami nebude chcieť oženiť. Trpezlivosť sa v tomto prípade vypláca viac. 

Mohlo by vás zaujímať: Znamenia zverokruhu, ktoré sú radšej single a ktoré vo vzťahu: Zistite, koho máte po svojom boku

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe