Presunúť na hlavný obsah

Tento typ mužov je pre manželstvo ako stvorený: Po ich boku budete o dosť šťastnejšia!

Partnerské vzťahy

Niektorí muži sú vraj doslova predurčení na manželstvo. Pozrite sa spolu s nami, či medzi nich patrí aj váš pán "Božský"! Veľmi ľahko sa to totiž dá odhaliť.

Presne tak. Existujú aj ideálni muži. Samozrejme, majú svoje chyby a muchy tak, ako každý z nás. Ale byť v partnerskom zväzku a manželstve je pre nich viac, ako len kus papiera. Aj v 21. storočí stretnete mužov, ktorí na manželstvo nedajú dopustiť. A je pre nich skutočnou mantrou. Verte nám, že po ich boku budete aj o niečo šťastnejšia. Pozrite sa, aké vlastnosti má pán dokonalý. 

Prečítajte si: Vykašlite sa v posteli na postavu, dôležitejšie je to, čo s ňou dokážete: Tieto ženy vedia s mužmi dokonale manipulovať

Jeho gestá a správanie hovoria samé o sebe, že vás miluje

Ideálny muž je ten, ktorý nás miluje. Čisto a bezpodmienečne. Nekladie vám podmienky, nenapomína vás neustále, nevyčíta vám v každom okamihu niečo. A je tu pre vás, keď ho potrebujete. Ak je vám ťažko, viete, že na neho sa môžete spoľahnúť. Jednoducho je vaším druhým krídlom. V žiadnom prípade neuprednostňuje svojich kamarátov a svoje malé radosti pred vami. Samozrejme, každý potrebujeme vlastný priestor, to je prirodzené. Ale tento muž to robí v únosnej miere. Takej, ktorá vyhovuje vám obom. 

Je vtipný a zábavný, dokáže brať veci s ľahkosťou

V tomto sa zhodujú nielen mnohé ženy, ale ide aj o vedecký fakt. Zmysel pre humor je tým, čo robí muža skvelým spoločníkom, manželom aj partnerom. Vtedy sa pri ňom cíti okolie a jeho milovaná príjemne a dobre. Dokáže vás rozosmiať aj v ťažkých chvíľach, vie odľahčiť akúkoľvek situáciu? Tak sa ho, milé dámy, držte. 

Chce vás urobiť šťastnou

Ak uprednostňuje vaše šťastie pred svojím, skutočne máte po svojom boku niekoho, kto je v dnešnej dobe doslova ohrozeným exemplárom. Všetci vieme, aké náročné môže byť vzdať sa vlastných predstáv a ideálov kvôli niekomu inému. Ak to ten váš robí navyše dobrovoľne, môžete si zatlieskať. Sú muži, ktorí by svojej polovičke naozaj zniesli aj modré z neba. Potom je už len na vás, aby ste sa postarali o to, aby bol partner rovnako šťastný po vašom boku. 

Neprehliadnite: Na čo nedajú muži v spálni dopustiť: Toto by ste si mali osvojiť, ak sa pre neho chcete stať horúcou femme fatale

Robí kompromisy a ústupky

Samozrejme, hádky k manželstvu patria. Bez nich by to asi nebolo ani ono. Avšak základom je, aby sa s vami muž nehádal kvôli malichernostiam. Navyše, ak po hádke hľadá konštruktívne riešenia, nemá problém pristúpiť na kompromis a nepotrebuje mať posledné slovo za každú cenu, môžete byť spokojná. 

Hovorí s vami aj o veciach, ktoré nie sú príjemné

To, že vám porozpráva o svojej minulosti, nepríjemných zážitkoch, trapasoch a veciach, na ktoré nie je práve hrdý, je jasný dôkaz toho, že vás miluje a myslí to s vami vážne.

Sú pre Vás tieto veci, vo vzťahu podstatné?

spolu hlasovalo 252 ľudí

Nie
18

- Najčítanejšie -