Presunúť na hlavný obsah

Na čo nedajú muži v spálni dopustiť: Toto by ste si mali osvojiť, ak sa pre neho chcete stať horúcou femme fatale

Partnerské vzťahy

Občas je pohľad žien a mužov na to, čo je v posteli sexi rozdielny. Preto sme sa opýtali priamo chlapov na to, čo nás robí v ich očiach neodolateľnými.

Zvádzajte ho

Je jedno, či ste spolu mesiac, alebo desať rokov. Muži zvádzanie milujú. A pokiaľ ho nenájdu pri vás, verte, že príležitosť, ktorá sa im naskytne inde, potom radi využijú. Takže platí staré dobré: zvádzajte, zvádzajte, zvádzajte. Staňte sa pre neho neodolateľnou a nenahraditeľnou zároveň. No a nezabudnite aj na romantické gestá. Áno, majú ich radi aj muži. Páčia sa im sviečky, horúci kúpeľ s vami, či večera pod holým nebom. Radi si užívajú pekné veci, aj keď vás o ne dobrovoľne nepožiadajú a navonok sa hrajú, že romantika nie je nič pre nich. Skúste tomu svojmu pripraviť tajnú večeru len pre vás dvoch, dajte si sexi bielizeň a uvidíte, ako mu zlepšíte deň.

”Je to pravda, romantiku väčšina z nás môže. Ja osobne rozhodne. Zbožňujem, keď priateľka pripraví horúcu vaňu, zapáli sviečky. No nikdy by som ju o to nepoprosil. Som predsa chlap. Toto sú také ženské záležitosti, ale potešia. Tá moja to robí sama od seba a ja som jej za to vďačný,” hovorí 35-ročný architekt Edo.

Mohlo by vás zaujímať: Manželovi som dovolila istú sexuálnu hru so ženou: Nevyspal sa s ňou, no krátko potom mi v posteli navrhol túto vec

Skúšajte nové veci 

Mnohokrát sa stáva (najmä v dlhodobých zväzkoch), že akosi v spálni spohodlnieme. Nechce sa nám vymýšľať, uprednostňujeme klasiku, no to je chyba. Muži chcú viac. Chcú ženu, ktorá bude aktívna, kreatívna a bude chcieť zažívať aj nové dobrodružstvá.

"Verte mi, že nie je nič horšie ako nudný alebo stereotypný sex. To je pre nás peklo. Presne v takých momentoch si hľadáme niekoho, kto nás z tej rutiny dostane. Ja osobne, pokiaľ by som to mal doma, nehľadám to niekde inde. Takže žena, ktorá sama vymýšľa nové veci, snaží sa a prekvapuje, je pre mňa osobne bohyňa," dodáva 30-ročný technik Adam.

Prečítajte si: 3x a dosť! Podľa psychológov sme schopní sa zamilovať v živote len trikrát: Kedy vám to vyjde najviac?

Buďte aktívna

Muži milujú ženy, ktoré vedia, čo chcú. A ak to dokážu povedať, o to viac. Najmä v intímnej oblasti. Zbožňujú, ak sú aktívne, vášnivé a iniciatívne.

”Je to fakt. Pokiaľ vidíme, že sa vám páčime, priťahujeme vás a chcete s nami byť, je to na nezaplatenie. Žena, ktorá povie, čo má rada je pre nás skutočnou kráľovnou. Lebo žiaľ, je ich čoraz menej,” dodáva 38-ročný právnik Ivan.

Je podľa Vás, pohľad mužov a žien, na to čo je sexi rozdielny?

spolu hlasovalo 437 ľudí

Nie
34

- Najčítanejšie -