Presunúť na hlavný obsah

Tri znamenia, ktoré sa nedajú skrotiť. Ak ich máte po svojom boku, pripravte sa na jazdu, ale aj problémy

Zábava

Vraví sa, že niektorí ľudia sa jednoducho narodia s dušou rebela, ktorú jednoducho nemožno spútať. Vedeli ste, že niektoré znamenia to majú dokonca napísané vo hviezdach?

Kozorožec

Kozorožce sa vyznačujú sebavedomím, ktoré im dodáva odvahu vo veciach, pred ktorými iní zatvárajú oči. Toto znamenie rado prekračuje svoje hranice, ak vôbec nejaké má, nebojí sa pravidiel, obmedzení a zákazov. Aj keď je toto všetko lákavé a vzťah s takouto osobou má nepochybne svoje čaro, málokto si dokáže zvyknúť na takéto extrémy. Kozorožce neznášajú spútanie, obmedzovanie a záväzky a ak sa rozhodnú mať niekoho po svojom boku, rátajú s tým, že im všetko bude tolerované. Je však otázne, kto dokáže dať tomuto znameniu dostatok priestoru na to, aby sa rozvíjalo.

Prečítajte si: Horoskop na 2. polovicu roka: Jedno zo znamení bude musieť hľadať novú cestu a kto sa môže tešiť na finančný úspech?

Škorpión

Ľudia narodení v tomto znamení milujú slobodu a všetko okolo nej. Už od detstva boli vychovávaní k tomu, že dokážu dosiahnuť všetko, čo si zaumienia, čo prinesie úžitok do života aj vám - no občas to je na škodu. Toto však dokážu aplikovať aj na ľudí a ak jednoducho nepasujete do ich vzorca, alebo im dodatočne nevzdávate hold, vymenia vás alebo sa prestanú ozývať. Pre svoju tvrdohlavosť si tiež nikdy nevedia priznať, že pradu môže mať aj niekto iný, čo v kombinácií s ich skrytým hnevom dokáže vyvolať fatálne následky. Nuž, je pravdou, že mnoho ľudí sa práve v tomto znamení zverokruhu uchyľuje k nevere.

Ryby

Ďalšie vodné znamenie, ktoré sa označuje za priateľské a citlivé, má v skutočnosti dve tváre. Ryby majú problém so svojou vlastnou identitou, nakoľko sa stále prispôsobujú okoliu. Chcú sa totiž ľuďom zapáčiť za účelom, aby dosiahli svoje. V kolektíve sú tak nesmierne obľúbení, a tak očakávajte pozvania na mnohé slávnostné udalosti a večierky. Aj to má však svoju daň. Ciele, ktoré si vytýčili, sú pre Ryby najdôležitejšie - a to za každú cenu. Nečakajte, že by sa toto znamenie rozhodli usadiť už po niekoľkomesačnej známosti, prvoradé sú pre nich totiž ich vlastné plány. A to dokonca aj vtedy, ak by mali byť na úkor vzťahu, priateľstva a často krát bohužiaľ aj rodiny.

Mohlo by vás zaujímať: Do žien v tomto znamení sa muži najviac zamilovávajú: Rovnako rýchlo ich však aj opúšťajú, viete prečo?

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe