Presunúť na hlavný obsah

Dve znamenia prežijú v lete nezabudnuteľný románik: Pri jednom z nich to môže byť osudová záležitosť

Zábava

Ktoré dve znamenia budú mať leto plné prekvapení, o akých sa im ani len nesnívalo? Čaká na nich známosť, ktorá im pomotá hlavu.

Leto je plné dobrodružstiev a vždy zahalené akýmsi rúškom tajomstva. Možno aj preto je pre nás jedno z najlákavejších období, kedy sa vymaníme zo stereotypu a sme náchylnejší trochu sa odrhnúť zo svojich štandardov. 

Dve zo znamení zverokruhu sa však budú skloňovať v súvislosti so vzťahmi oveľa častejšie. Do ich životov vstúpia osoby, ktoré im poriadne pomotajú hlavu a nielen to!

Mohlo by vás zaujímať: Jedno zo znamení zverokruhu bude v máji čeliť sexuálnemu pokušeniu: Áno, aj keď je vo vzťahu

Romániky, ktoré sú náplasťou na jeho zlomené srdce

Strelec má tento rok vzťahy ako na húsenkovej dráhe. Vôbec si nie je istý svojimi predošlými vzťahmi a má neustále nutkanie sa vracať do starých koľají. Potom zase z nich zísť. Vôbec nevie, čo chce. Hľadá sa. V lete si však pre neho hviezdy prichystali ďalšiu skúšku, ktorej bude musieť čeliť, aj keď sa ešte nedostal cez mnohé svoje nedoriešené veci. 

Bude to však až ku koncu leta, keď to bude najmenej čakať. V auguste sa ocitne osamote na mieste s osobou, ktorá ho hneď v prvý moment vzruší, ale on sám tomu nebude pripisovať žiadny extra význam. Po turbulentnom roku, ktorým si prechádza sa ani nemôžeme čudovať. Až po pár dňoch si však uvedomí, že zrejme si nechal ujsť šancu, ktorá sa mu naskytne len raz v živote. Jeho city sa znásobia, ale daná osoba mu už nebude na dosah. Chyba? Zaslepenie? 

Koľkokrát v živote máme vlastne otvorené oči voči skutočnej realite a čo všetko nám počas emočne vypätých dní uniká? Zamysleli ste sa už niekedy nad tým? A dá sa to vôbec naplánovať dopredu?

Kvôli tejto osobe zmení svoje správanie

Panna bola doteraz veľmi opatrná a striedma. Jej rezervovanosť však s prichádzajúcim letom bude ubúdať a to jej otvorí brány do nových životných etáp. Uvoľnenosť sa ihneď odrazí na jej vzhľade a výraze tváre, s ktorým ide ruka v ruke aj úsmev a nadhľad. Práve touto zmenou dokáže k sebe priťahovať nové osoby, ale aj staré známe tváre, ktoré ju zrazu vidia a spoznajú inak.

Neprehliadnite: Tieto frázy by sofistikované ženy nikdy nemali vyslovovať: V očiach mužov okamžite padnete nadol

Na prelome júna a júla sa v jej živote udeje vec, s ktorou nebude rátať. Pri zadaných totiž zrazu opadnú city, ktoré ale v zápätí budú smerovať k niekomu inému, o kom si to doposiaľ nemyslel. Nebude sa vedieť tomuto ubrániť a čím viac sa bude snažiť odolávať, tým vzrušujúcejšia predohra to pre ňu bude. Vyvrcholením bude vášeň, ktorú nezažila už dlhší čas a nebude to záležitosť na jednu noc. Až vtedy si uvedomí, že niekedy je potrebné urobiť prvý krok na to, aby človek nestratil to, po čom tajne túži. Túžba ju privedie k rýchlym rozhodnutiam, na ktoré doteraz nebola zvyknutá. Táto osudová záležitosť ju však zmení na nepoznanie a Panna konečne dosiahne to, po čom celý život túžila. Bude to láska ako hrom.

- Najčítanejšie -