Presunúť na hlavný obsah

Na narodeninovej oslave môjho muža po mne vyštartoval jeho blízky človek: To však nebolo to najhoršie, čo mu urobil

Partnerské vzťahy

Spoznali sme sa na oslave môjho muža, ale nikdy predtým sme sa osobne nestretli. To, čo však vyviedol za chrbtom nielen môjho muža, by mi nikdy nenapadlo.

Narodeninová oslava môjho muža nebola pravidlom, ale keď už, tak to vždy stálo za to. Bol veľmi spoločenský typ a ja tiež, takže v spoločnosti, priateľov, známych a kolegov sme si vždy vedeli večer vychutnať. Tentokrát sa však na nej objavili aj nováčikovia, keďže len nedávno rozbehol nový biznis a nie všetkých ľudí okolo neho poznám osobne. 

Prečítajte si: Bol bohatý a budúcnosť s ním vyzerala sľubne: Keď som sa mala k nemu nasťahovať, čakal ma pekný šok

Bol blízky človek môjho muža

Na oslave nechýbal ani jeho obchodný partner, s ktorým rozbiehal nový biznis. Aj keď mi ho párkrát spomínal, nikdy som ho nevidela, až na tejto oslave. Keď sme sa na oslave prvýkrát uvideli a osobne zoznámili, pochopila som, prečo nás dovtedy tak dlho nezoznámil. Bol to veľmi charizmatický muž so širokými ramenami a vyšportovanou postavou a správaním gentlemana. Bol ku mne veľmi galantný, ale brala som to tak, že chce zapôsobiť na môjho muža, resp. snúbenca a mňa vníma ako jeho partnerku, na ktorú chce len urobiť dojem. 

V ten večer však prišiel bez spoločnosti

Počas večera sa však okolo mňa stále motal a hoci to vyzeralo ako náhoda, vždy využil príležitosť, kedy bol môj muž niekde inde a práve vtedy mi nosil drinky a bol mi v tesnej blízkosti. Môj muž si však nič nevšimol, bol zaneprázdnený hosťami. Potom sa však za nami zastavil a spýtal sa ho, kde má svoju polovičku. Vtedy som zistila, že je zadaný a že toto celé je len o tom, že tam je bez spoločnosti. Môjmu mužovi odpovedal, že jeho polovička už mala v ten večer program so svojimi kamarátkami a nechcel jej ho meniť. V skutočnosti som však mala pocit, akoby jej ani nepovedal, kam išiel, ale to už je ich vec. Vždy, keď sa odo mňa môj snúbenec vzdialil, opäť sa zo sekundy na sekundu objavil v mojej tesnej blízkosti. Potom sa snažil využiť chvíľu, kedy budeme osamote a tak sa aj stalo vonku na terase. Vtedy mi začal rukou hladkať chrbát a musím povedať, že som sa nebránila, ale ďalej som to nechcela nechať zájsť. Lichotil mi a dával najavo, aká som výnimočná žena. Nič však s jeho súčasnou partnerkou mi nevŕtalo v hlave. Zabudla som v tej chvíli, že nejakú má, no zrejme s ňou nebol najšťastnejší.

Po oslave mi za chrbtom môjho muža začal vypisovať

Na druhý deň ráno som vstala a snažila sa na všetko zabudnúť s tým, že z hlavy som ho však nevedela dostať. Žiaľ, začala som mať myšlienky, že čo ak ma s ním čaká lepšia budúcnosť. Bol oveľa sebavedomejší ako môj snúbenec, neboli sme ešte zobratí a nemali sme ani deti. Nikto z nás. Takže bez záväzkov. Čo som však nepovedala je, že sme sa s mojím snúbencom schádzali a rozchádzali, mali sme vzťah, pri ktorom si ani jeden z nás nebol istý, či chce s tým druhým byť, aj keď okolie to tak nikdy nevnímalo. V súkromí nebol ani jeden z nás až taký šťastný a akoby sme v skutočnosti čakali len na moment, kedy nás niečo rozdelí.

V tom mi začali chodiť od jeho obchodného partnera, ktorý sa chcel so mnou stretávať a začať si vzťah. Brala som to ako znamenie, že možno je čas, urobiť rázny krok a skúsiť niečo nové. Napokon to tak aj bolo, on sa rozišiel a ja tiež, nikdy som však nepovedala, kto je za naším rozchodom a že máme vzťah, tajili sme to radšej nejaký čas pred všetkými.

Neprehliadnite: Priateľka chcela sex ráno aj večer: Po roku som ju odmietol a nečakal som, že toto bude nasledovať

Lákal ma na peniaze, ktoré neboli ani jeho

Vzťah vyzeral ideálne, bol pre mňa ochotný urobiť čokoľvek a o peniaze nemal núdzu. Kým sa však jeho ex vysťahuje z bytu, kúpil ešte jeden malý byt pre mňa, kde sme sa stretávali a prespával. Neskôr mi kúpil luxusné auto a mal potrebu ma neustále niečím prekvapovať, aby bol ten najideálnejší muž. Nechcela som to od neho, ale muži z tejto sféry si myslia, že ženy to jednoducho očakávajú. 

V jeden večer som dostala sms správu od svojho bývalého s nepeknými vyjadreniami na moju adresu. S tým som však, bohužiaľ, rátala, keď sa jedného dňa dozvie, že my dvaja tvoríme spolu pár. Nasledovala však ďalšia správa, ako mu môj nový partner a jeho obchodný partner ukradol peniaze z firmy a ušil naňho podvod. Peniaze, za ktoré mi kupoval dary a o ktorých som si myslela, že pochádzajú z jeho biznisu. Človek, ktorý sa tváril ako dôverný človek môjho ex snúbenca, ho nakoniec podrazil takým spôsobom, že sa vo mne čosi zlomilo a už nikdy som s ním nedokázala byť. Môjho bývalého mi bolo ľúto a aj to, že som bola toho, žiaľ, súčasťou. 
Nakoniec som zostala single, ale nevadilo mi to. Je to skúsenosť, ktorou som si zrejme musela prejsť. Taký je život a skutočne som nemohla vedieť, kto sa z tohto muža vykľuje.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe