Presunúť na hlavný obsah

Neznáma sexica si pred nami na dovolenke zhodila vrchný diel: Môj muž potom prišiel s jedným návrhom

Partnerské vzťahy

Nepatrím medzi puritánky, ale „hore bez“ som sa nezvykla nikdy opaľovať na verejnosti. Myslela som si, že by sa to ani môjmu mužovi nepáčilo., keby sa vystavujem pred oči iným.

Boli sme na dovolenke a na pláži pred nami zakotvila partia mladých slečien, ktoré na seba strhávali pozornosť všetkých chlapov. Očividne si to užívali, ich bikiny boli nastylované tak, že ste mali chvíľami pocit, akoby im išli spadnúť a pokrývali naozaj len to minimum, čo bolo treba. 

Samozrejme, ani môj muž sa nevyhol tomu, aby sa poriadne pozrel a s priateľmi, s ktorými sme dovolenku trávili, začali po týchto babách pokukávať. Bolo ťažké takému niečomu zabrániť, viete si to asi predstaviť.

Čítajte tiež: Bol bohatý a budúcnosť s ním vyzerala sľubne: Keď som sa mala k nemu nasťahovať, čakal ma pekný šok

Jedna z nich sa odviazala viac

Jedna z týchto žien sa potom odviazala o čosi viac a priamo pred našimi zrakmi si stiahla ultra trojuholníky dolu a vytasila na nás to, na čo bola zrejme najviac hrdá. Bolo vidno, že pokukovanie chlapov si doslova užíva a chcela ich tak trošku provokovať. Typický ženský stredobod pozornosti. To už naši chlapi iba slintali a my so ženami sme nechcel byť žiadne hysterky, tak sme si objednali k lehátkam radšej ďalšiu fľašu vychladeného prosecca a aby to nebolo trápne, pozerali sme sa teda s nimi.

Môjmu mužovi to prišlo rozkošné  

Môjmu mužovi to však prišlo nesmierne rozkošné a veľmi vzrušujúce, keď táto slečna suverénne vystavila na obdiv svoje vnady. Nehovoril mi to však v zmysle, aby som sa hnevala alebo žiarlila. Práve naopak, prezradil mi, že po tom tak tajne túži a bolo by super vzrušujúce, keby som to urobila aj ja. 

Odjakživa som vedela, že ženské telo ako také sa mu mimoriadne páči a keby mohol, najradšej by bol, aby som chodila nahá, ale mám svoje hranice a radšej si niektoré veci nechávam výsostne pre muža. Myslela som si, že mu to tak aj vyhovuje a keďže sme vo vzťahu ani v spálni nikdy nemali žiadne problémy, práve naopak, môj muž si nesťažoval, nikdy by mi nenapadlo, že má nejaké nenaplnené túžby. 

Neprehliadnite: Manželkinu neveru som odhalil vďaka jednej jej malej chybe: Toto by som inak nikdy nezistil

Navrhol mi, či by som pre neho neurobila niečo podobné a či by som sa nemohla pri ňom niekedy promenádovať po pláži bez zvršku. To, že by sa to páčilo aj iným mužom, by mu vraj neprekážalo. Naopak, ako prezradil, vzrušovalo by ho to ešte viac, že som to práve ja, ktorá je jeho žena. 

Napokon som to urobila, mala som však aj ja jednu podmienku, že to nebude pred našimi blízkymi priateľmi a budem sa tváriť, že to je len pre neho. Aj keď som musela odhodiť zábrany a mala som všelijaké myšlienky voči svojmu partnerovi, musím povedať, že náš vzťah to okorenilo a odvtedy je akoby nanovo do mňa zamilovaný. Niekedy sa teda oplatí odviazať a urobiť aj niečo, čo by ste nepovedali, že niekedy urobíte. Netreba však vždy mať predsudky, niekedy sa to nevypláca.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe