Presunúť na hlavný obsah

Ženatý kolega ma stále zvádzal: Strávila som s ním noc, potom ma pozval na dovolenku, kde chcel odo mňa šialenú vec

Partnerské vzťahy

Už keď sa nám prvýkrát stretli pohľady očí vo výťahu bolo obidvom jasné, že spolu jedného dňa niečo budeme mať. Otázkou len bolo, kedy to bude.

Do medzinárodnej firmy, v ktorej som pracovala asi rok nastúpil nový manažér. Vedela som, že očakávame v čase krízy posilu, ale až keď som ho stretla prvýkrát vo výťahu a naše pohľady sa stretli, uvedomila som si, že sme spolu práve očami komunikovali. Akoby z nich išlo obojstranne, že my dvaja spolu skončíme. Trvalo to však len dve sekundy. Najskôr som mala pocit, že mi šibe a že si všetko nahováram. Vždy, keď sme sa stretli, opakovalo sa to a mala som pocit, že to silnie. Jeho pohľad bol nesmierne zvádzajúci, či už si to on sám uvedomoval, alebo to bol len dar od Boha, neviem. Bol to jednoducho typ muža, ktorý je rád stredobodom pozornosti žien, ale robí to rafinovane, na chlapa nezvyčajne. A presne to bolo to, čo mi na ňom imponovalo.

Čítajte tiež: Ľudia narodení v týchto znameniach patria medzi najinteligentnejších a najkomplikovanejších zároveň

Strávila som s ním noc, zatajil mi však, že je ženatý

Ako som sa domnievala, netrvalo dlho a strávila som s ním noc. Bola vášnivá a krásna. Neprekvapilo ma to, pretože ako som spomínala, cítila som, že je to len otázka času. V tomto som však taká, že očakávam, že to prevezme do rúk ako prvý muž, takže som bola zvedavá, čo urobí. 
Naša komunikácia bola takmer vždy neverbálna a to sa vám pri veľa mužoch nestane. 

Čo som však nikdy netušila bolo, že je ženatý. Jednoducho mi to zatajil. Rovnako, ako aj to, že má dieťa. Keď sa rozhodol povedať mi o tom, chcel situáciu zachrániť výhovorkou, typickou pre chlapov – nič ku svojej žene necíti a momentálne ich spája len dieťa. Obaja sú dohodnutí na tom, že spolu budú vychovávať dieťa dovtedy, kým nebude trochu staršie alebo kým si jeden z nich nezačne vážnejší vzťah a situácia to zariadi v podstate „sama“. 

Samozrejme, nemám devätnásť, aby som na takéto reči naivne verila, takže som odišla a nemala som mu na to čo povedať. Nebola som urazená, ani nahnevaná, len som jednoducho naozaj nemala čo k tomu povedať.

Pozval ma na dovolenku, ale prišiel so šialeným návrhom

Keď sme sa stretli, využil príležitosť na to, aby ma opäť dobýval. Nebola som na to zvedavá, hoci som k nemu cítila príťažlivosť a mala som čo robiť, aby som to svojvoľne potláčala a nebolo to na mne vidno. Tým by som mu ulahodila a to som nechcela. 

Potom prišiel s návrhom, aby som s ním išla na dovolenku, malo o však háčik. Keď mi však povedal, že by tam bola aj jeho žena, nerozumela som, o čo mu ide. Chcel si vziať na rodinnú dovolenku milenku? Bola by som po večerom s nimi v posteli alebo s ňou pri pohári vína?
Absurdné. Nechápem, čo tým myslel. 

Neprehliadnite: Leto sa blíži, nahliadnite spolu s nami do zákulisia pánskych jázd: Toto muži robia, keď ich nevidíme

Povedal mi, že sa do mňa zamiloval a že svoju ženu má rád ako matku svojho syna. Nič viac k nej však necíti a vie to aj ona. V tomto majú otvorenú diskusiu. Keďže však pred malým chceli dodržať isté pravidlá a na dovolenka s oboma rodičmi bolo jedným z nich, požiadal ma, aby som s ním išla a rešpektovala to. Na izbe chcel byť so mnou a vedľa na izbe by bola jeho žena so synom.

Tento nápad mi však prišiel šialený a nevedela som si predstaviť, že by som mala byť s jeho ženou na dovolenke a „deliť sa“ o neho. Možno len potrebujem čas na to, aby som to celé vstrebala a časom budem vedieť vychádzať s touto situáciou. A možno by to pre mňa bolo jednoduchšie, keby si jeho žena našla takisto priateľa. Dovtedy sa však s takouto situáciou neviem vyrovnať a evokuje to vo mne zmiešané pocity. Neviem si predstaviť ženu, ktorá by v tomto mala nadhľad a dokázala akceptovať milenku svojho muža na spoločnej dovolenke. 

Dokázali by ste sa cez toto preniesť a ísť na dovolenku aj s jeho manželkou?

spolu hlasovalo 1176 ľudí

- Najčítanejšie -