Presunúť na hlavný obsah

Ľudia narodení v týchto znameniach patria medzi najinteligentnejších a najkomplikovanejších zároveň

Partnerské vzťahy

Aj napriek tomu, že majú neuveriteľne náročnú povahu, ak pochopia jednu vec, dokážu mať skutočne bezstarostný a nádherný život. Čo myslíte, ste to aj vy?

Emocionálni a náladoví, no zároveň mimoriadne pozorní

Radia sa do kategórie tých, ktorí bývajú veľmi emocionálni a náladoví. V podstate vlastne nikdy nemôžete vedieť, v akej nálade ich aktuálne zastihnete. Častokrát povedia človeku, ktorého majú radi niečo, čo ho dokáže veľmi zraniť, hoci to tak nemyslia. Len v určitých momentoch nedokážu ovládať svoje emócie. Práve práca s nimi im robí značné problémy.

Mnohokrát sa cítia totiž nedocenení, najmä, ak sa im nedarí presadiť svoj názor. Je pre nich mimoriadne dôležitá sloboda, ktorú si chcú udržať, nech sa deje čokoľvek. A sú ochotní pre to čokoľvek obetovať. Na prvý pohľad je život s nimi naozaj zložitý a plný vypätých chvíľ. Napriek tomu, ak milujú, sú vášniví, oddaní, pozorní. Reč je o Býkoch a Levoch. 

Neprehliadnite: Vzdala som sa muža kvôli milencovi: Na scenár, ktorý nasledoval, som ani náhodou nebola pripravená

Ak pochopia túto vec, majú nádherný život

Hoci riešenie problémov s nimi býva skutočne extrémne komplikované, no ak upustia zo svojej tvrdohlavosti, nájdete v nich oddaných a milujúcich partnerov. Len nie vždy sa im s touto ich vlastnosťou darí aj bojovať.

Ohurujú svojím prehľadom, sčítanosťou, tým, že sa vo veciach vyznajú a vo všeobecnosti sa radia medzi najinteligentnejšie znamenia. Dokážete s nimi diskutovať o všetkom - od histórie, ekonomického a sociálneho diana až po showbiznis. Všeobecný prehľad je ich veľkou devízou a ľudia ich za ich vedomosti mnohokrát obdivujú. Zároveň im to pomáha aj v pracovnej oblasti, kde vďaka tomu dosahujú ľahko postup. Aj kvôli tomu majú pekný a bezstarostný život. Stačí, aby dokázali občas ustúpiť a počúvať iných. 

Prečítajte si aj: Manželka mi bola neverná s kolegom: Na celej veci ma však naštvalo niečo úplne iné

Sedí to aj na Vás?

spolu hlasovalo 770 ľudí

Nie
146