Presunúť na hlavný obsah

Tri znamenia zverokruhu, ktoré túžia po rodine najviac: Týchto mužov by ste si mali vyberať

Partnerské vzťahy

Každá žena chce asi po boku muža, ktorý bude tiež vynikajúcim manželom a rodičom. Tieto tri znamenia to majú predurčené priamo od hviezd.

Veríte, že to, v akom znamení ste sa narodili, dokáže ovplyvniť to, aká ste osobnosť? Ako áno a svoj život tak trochu podriaďujete tomu, čo "hovoria" hviezdy, tak by ste mali rozhodne vedieť, ktoré tri znamenia zverokruhu chcú rodinu najviac. Možno si tak vyberiete toho správneho partnera.

Býk

Znamenie, ktoré sa vyznačuje tým, že ide o skutočného milovníka rodinných hodnôt. Pri Býkovi si môžete byť istá, že žiadne voľnomyšlienkárske nažívanie vám nehrozí. Je skôr staromódny a pred zakladaním rodiny sa veľmi ochotne vrhne na manželstvo. Čo sa týka výchovy, i tu môžete rátať s veľkou podporou. Disciplína a pravidlá, za ktorými si vždy pevne stojí, ho predurčujú na dokonalého rodiča. No napriek všetkému sú Býci veľmi tolerantní a trpezliví. Ak narazíte vo svojom okolí na muža narodeného v tomto znamení, mali by ste sa ho držať. S ním sa zakladania rodiny môžete dočkať veľmi rýchlo. Milujú deti a všetko s nimi spojené. Rovnako tak si nevedia predstaviť akciu bez ratolestí.

Prečítajte si: Muži rozdeľujú ženy do dvoch skupín: Takto zistíte, či ste medzi tými, s ktorými chcú vzťah, nie len sex

Váhy

Toto znamenie možno právom považovať za najlepších rodičov. Ak si nájdu správneho partnera, sú zárukou pevnej a stabilnej rodiny. Váhy sú ako rodičia veľmi starostliví a deťom venujú všetku pozornosť. Veľmi si zakladajú na čestnosti a spravodlivosti, k čomu vedú aj potomstvo. Vždy sa snažia pomáhať druhým, aj keď ich to stojí veľa času a energie. Sú silní a spoľahliví, majú schopnosť reagovať takmer na každú situáciu. A v živote sú skutočne maximálne úspešní. Je pre nich dôležité, aby budúca partnerka - matka ich detí, vyznávala rovnaké hodnoty a boli tak poviediac na jednej lodi. Váhy takmer nikdy nemajú veľa detí, najčastejšie jedno alebo dve.

Neprehliadnite: Manželovi som dovolila istú sexuálnu hru so ženou: Nevyspal sa s ňou, no krátko potom mi v posteli navrhol túto vec

Lev

Každý Lev chce mať svoju rodinu. I pri tomto znamení si môžete byť istá, že sa dočkáte vytúžených deti a rodinného zázemia. Ich pozitívnou vlastnosťou je, že sú vždy optimistickí, milujú humor za každých okolností a to často aplikujú i do rodinného života a do výchovy detí. Milujú život a očakávajú, že ich život bude úžasný. Možno práve kvôli tomuto aspektu, sa im to aj darí. Ľudí narodených v znamení Leva možno považovať za ozajstných šťastlivcov. Sú empatickí, harmonickí, veľmi tvoriví, spoločenskí, túžia mať okolo seba veľa ľudí, a preto často majú aj veľkú rodinu. 

Mohlo by vás zaujímať: (Ne)vyžiadané rady od mileniek: Pre toto vás muži opúšťajú