Presunúť na hlavný obsah

Má slabosť na svoju EX? Tieto varovné signály vám povedia, kedy by ste mali byť v pozore

Partnerské vzťahy

Bojovať s bývalými je občas skutočne náročné. A občas sa stane, že tento boj prehráte. Aby ste sa tomu vyvarovali, sledujte tieto signály.

Asi už každému sa aspoň raz v živote stalo, že sa vrátil k bývalému partnerovi, alebo bol vo vzťahu, ktorý skončil práve preto, že sa do toho zaplietla ex. Ak sa chcete vyvarovať takémuto sklamaniu, dajte si pozor na to, ako sa správa váš partner k svojej bývalej priateľke. Tieto signály by mali byť pre vás varovné. 

Prečítajte si: Zamilovala som sa do muža mojej najlepšej kamarátky: Keď to zistila, urobila vec, ktorá by mi ani vo sne nenapadla

Rozpráva o nej

Vracia sa v každej konverzácii k svoje bývalej? Porovnáva, rozpráva, kam chodili, možno nenápadne, ale stále? V tom prípade je jasné, že ju má stále v hlave. "Rád" spomína, čo prežili a ak mu to nerobí problém hovoriť aj pred vami, rozhodne si dajte na túto ženu pozor. 

Od jednej k druhej

Ak ste sa ocitli vo vzťahu, kedy váš partner odišiel od jednej ženy rovno k druhej, tiež by ste mali byť spočiatku obozretnejší. Väčšinou takéto prechody bývajú prchké a časom si jeden z dvojice uvedomí, že mu ten druhý chýba. Ak je váš partner s vami šťastný, môže to byť práve jeho bývalá. Ak ho začne nenápadne kontaktovať, tak sa mu snažte jasne povedať, že vám to je veľmi nepríjemné. 

Mohlo by vás zaujímať: Randila som s mužmi pre peniaze: Život zlatokopky som si užívala, no o toto všetko ma pripravil

Stalkovanie

V dobe sociálnych sietí nie je ťažké vypátrať kto, čo robil. Ak má váš partner na krku ohrdnutú ex a vy sa nebojíte postovať stories či príspevky na Instagram, musíte rátať s tým, že sa čoskoro stanete terčom jej záujmu. Ak stále pozerá na vaše príspevky, je jasné, že nie je vysporiadaná z rozchodu a potrebuje o vás všetko vedieť. Toto sa môže ešte nepríjemne vyhrotiť. Informujte o tom partnera, nech si to so svojou bývalou vybaví. 

Neprehliadnite: Stretávali sme sa cez obedovú prestávku u neho v byte: Neskôr som pochopila, že som naletela, tak ako 90% žien

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus