Presunúť na hlavný obsah

Chce s vami len sex alebo vzťah? Otázka, ktorá muža prezradí skôr, opýtal sa vás už na toto?

Partnerské vzťahy

Chce len sex alebo vzťah? Otázka, ktorú si na začiatku vzťahu kladie takmer každý. Odpoveď môžete nájsť v jednej jednoduchej otázke.

Ženská hlava dokáže byť mocný nástroj. Najmä ak ide o vzťahy. Hlavne v ich začiatkoch dokážu mnohé ženy šalieť a rozoberať každú jednu vetu a vec, ktorú nový, potenciálny partner urobí. Niektorým však netreba prikladať veľkým význam. Sústreďte sa skôr na niečo iné. Je tu tiež jedna "drobnosť", ktorá má väčšiu váhu na váš vzťah, než by ste čakali

Prečítajte si: Takmer som sa vydala za muža, ktorý miloval inú: Až táto žena mi otvorila oči

Opýtal sa na toto?

Akú veľkú pozornosť venujete priateľovi pri sexe? Teraz nemyslíme, či sa mu snažíte vo všetkom vyhovieť. Skôr myslíme pozornosť tomu, čo on robí. Ako veľmi sa snaží, aby ste boli i vy spokojná. Partner, ktorý sa zaujíma aj o to, či si sex užívate, je presne ten, ktorý chce viac, ako vás len dostať do postele. Pretože ak by mu šlo len o jedno, na prvom mieste by boli jeho potreby. Ale ak sa vás opýta: "Ako to máš rada?" , tak si môžete byť istá, že jeho záujem o vás je hlbší. 

Mohlo by vás zaujímať: Muži otvorene: Toto sú dôvody, prečo sa nehrnieme do manželstva, čo ich od neho odrádza?

Pretože chlap, ktorý chce žene vyhovieť v posteli, si pripravuje pôdu do budúcnosti. Má s vami plány dlhšie, ako pohlavný styk. A práve toto by vám malo byť istou nápovedou k tomu, čo od vás nový objav očakáva a čo môžete očakávať vy od neho. 

Neprehliadnite: Môj muž predo mnou tajil intímnu záľubu: Keď som ho raz prichytila pri čine, nebolo mu ani len trápne