Presunúť na hlavný obsah

Veľký novoročný horoskop 2020 podľa veštice na mieru: Vodnári ukončia jednu životnú etapu, Strelci stretnú životnú lásku

Partnerské vzťahy

Rok 2020 bude pre mnohé znamenia plný zmien. Čo vás čaká a na čo by ste sa mali pripraviť?

Viete čo vás v roku 2020 čaká? Čo vám prinesie a na čo by ste sa radšej mali pripraviť? My áno. Pozrite sa spolu s nami na novoročný horoskop od veštice Homéry.

Kozorožec

Kozorožec má v roku 2020 obrovskú príležitosť otvoriť sa novým oblastiam v  živote, nech sa týkajú čohokoľvek. Môže sa vydať alebo oženiť, presťahovať sa, získať lepšie platenú prácu, byť na správnom mieste v správny čas. Ale súčasne hrozí nebezpečenstvo, že jeho výdavky porastú, že jeho financie nebudú stačiť, že jeho optimizmus nebude mať realistický základ. Kozorožci by mali zbrzdiť, a než niekam skočia, zamyslieť sa, porovnať rozhodnutia s ich pocitmi.

Vodnár

Asi všetko nepôjde tak, ako by si predstavovali, a asi sa ukáže, že Vodnár na niečo nestačí. To by ich však nemalo znervózňovať, pretože hlavnou príčinou budú zmenené vonkajšie podmienky. Určitý “neúspech” je pre nich v skutočnosti obrovskou výzvou. Ak výzvu prijmú, tak budú musieť mobilizovať všetky sily a koncentrovať sa na vybrané ciele. Nastane obdobie plného vytrvalého pracovného nasadenia a bohužiaľ, sa budú musieť na nejaký čas niektorých príjemných vecí zriecť. Nič nebude nikým dané a s niečou pomocou nech radšej nepočítajú. Vodnári si musia veriť, že ich usilovnosť a úsilie bude skutočne odmenené. Odmenou pritom môže byť ako očakávaný finančný úspech, tak aj výrazné posilnenie sebavedomia a ich autority u ostatných.

Ryby

Ľahko a rýchlo budú prichádzať dobré nápady, a aj keď sa nepodarí všetky zachytiť, mali by si zaznamenať aspoň tie najlepšie, aby ich mohli neskôr využiť. Ryby budú musieť urobiť všetko, čo môžu, aby boli pripravení využiť to, čo sa náhle objaví. Jedine tak májú šancu nájsť nový spôsob, ako vtrhnúť do nevyzkúmaného územia, ako si vytvoriť vlastnú cestu podľa ich predstáv, ako zarábať viac peňazí. A nesmieme sa báť! Aj keď budú mať väčšie výdaje, budú mať vždy toľko peňazí, že ich bez ťažkostí pokryjú. Úžasne sa tak rozkošatí každodenný život. Ryby v roku 2020 nájdu nové prostredie, ktoré im a ich rodine bude viac vyhovovať, vzťahy so súrodencami sa nejakým spôsobom upravia a rozšíria, získajú nových priateľov, ktorí ich budú tvorivým spôsobom obohacovať.

Baran

Barani sa budú spočiatku roka 2020 musieť v zamestnaní veľmi oháňať, aby si uhájili svoju pozíciu. Predovšetkým to, čo si vydobyli v roku 2019, bude v ohrození. Je potrebné dbať na to, aby neurobili závažnú chybu, ktorý by mohla mať nepriaznivé dôsledky. Našťastie, Barani nejakú tú prehánku ľahko prekonajú a pri troche opatrnosti preplávajú aj búrlivými vodami bez toho, aby sa im poškodili plachty. Barani by sa však nemali radšej púšťať do väčších investícií. Aj v ich partnerských vzťahoch asi dôjde k nejakým väčším zmenám. Mali by sa pritom snažiť zachovávať si pokojnú myseľ, pretože rozčúlenie nie je program. A rozhodne by sa mali vyvarovať asertívnejšich metód. Mali by sa sústrediť predovšetkým na ich osobný život a na zabezpečenie finančnej situácie. 

Býk

V roku 2020 bude pomáhať, aby Býci dostali nové príležitosti a získali ľudí, ktorí im život obohatia v mnohých smeroch. Expanzia ich zasiahne najmä v ich profesii. Ich každodenná rutina a ich denný program sa dosť zmení. Asi budú mať možnosť zmeniť prácu alebo aspoň si zlepšiť ich postavenie, zarobiť viac peňazí, vziať si ďalšiu prácu, založiť vlastný podnik alebo opustiť doterajšiu profesiu, aby mohli robiť to, čo ich baví. Býkom sa rodí kopa nových, zaujímavých nápadov a nie sú ani schopní si ich všetky zaznamenať, nieto realizovať. Je skutočne ťažké v tomto období niečo zbabrať, ale ak by sa im to aj podarilo, bude všetko rýchlo napravené.

Blíženci

Blíženca bude v apríli až júni silne ovplyvňovať Saturn, bude niečo zdržovať, niečomu brániť. Je však aj schopný podať pomocnú ruku. Zdôrazní všetko, čo budú robiť, a otvorí pred nimi nové veľké príležitosti aj možnosť predviesť všetky ich prednosti. A je dokonca ochotný pomôcť aj s tým, ako získať to, čo si blíženci zasluhujú. Ale to, čo si skutočne Blíženci zasluhujú, závisí do značnej miery na tom, čo robili predtým a čo robí teraz. Samozrejme, ak v minulosti niečo dôležité zanedbali, príliš štedrý Saturn nebude. Problémom teraz je, že to, čo sa Blížencom predtým plne osvedčilo, prestáva už fungovať, a tak budú musieť hľadať nejaké nové cesty. V roku 2020 sa budú musieť jedinci narodení v znamení Blížencov vážne a zodpovedne zamyslieť nad svojou budúcnosťou a svojím poslaním. 

Prečítajte si: Muži narodení v týchto znameniach majú majetnícke sklony: Na koho si dať pozor?

Rak

Rok 2020 prinesie Rakom odvahu, aby sa zbavili konvenčného spôsobu života a začali niečo nové. Môže to byť v najrôznejších oblastiach. Partnerské vzťahy sa môžu rozvinúť do väčšej hĺbky a šírky, môže sa zmeniť oblasť ich pôsobenia alebo aj začnú budovať novú kariéru. V žiadnom prípade však Raci nesmú preceniť svoje sily a brať na svoje plecia viac, než unesú. Alebo sa dokonca vďaka neadekvátnemu rokovaniu dostať do konfliktov s ľuďmi či úradmi. A musí si dávať veľký pozor na to, čo im kto ponúka, pretože aj to najkrásnejšie ovocie môže byť vnútri hnilé. Aj keď situácia bude skutočne stabilná, môže sa Rakom zdať, že sa im nič nedarí, že majú príliš veľké problémy v zamestnaní či s úradmi, môžu strácať odvahu. Našťastie Saturn pomôže, aby sa jedinci dostali aj cez toto náročné obdobie. Saturn chce po nás len jedno – nevzdávať sa síce svojich snov, ale chvíľu plávať s prúdom.

Lev

Levy v roku 2020 by mali byť ostražití hlavne v apríli až júni – v týchto mesiacoch by nebolo dobré si príliš vyskakovať, niekoho dráždiť alebo sa dokonca nechať niekým vyprovokovať a vyvolávať konflikty. Rozhodne to nebude priaznivé obdobie pre ich zamestnania, ani pre osobné vzťahy a nakoniec ani pre finančné záležitosti. V zamestnaní by Levy mali držať krok a pusu a nechať si zájsť úmysly na akékoľvek presadzovanie svojich prianí alebo dokonca prejavovať zajačie úmysly. No a tobôž proti niečomu protestovať. Aj v osobných vzťahoch je rozhodne lepšie výraznejšie nevystupovať. 

Panna 

Rok 2020 bude pre Panny výnimočný. Posilnia sa u nich niektoré vlastnosti, ktoré ľudia obdivujú a pre ktoré ich majú radi. Nastane ideálna možnosť zvýšiť si kvalifikáciu a rozšíriť vedomosti, napríklad aj cestou do zahraničia alebo získaním nejakého neznámeho zahraničného zdroja. Využite túto príležitosť! Sebadôvera poženie toto zemské znamenie dopredu, takže svoje priania bude nielen schopné rýchlejšie vyslovovať, ale aj realizovať. Nápadov bude mať viac než dosť. Mali by sa sústrediť aspoň na tie hlavné, aby ich mohli nejakým spôsobom využiť vo svojich tvorivých zámeroch. V oblasti rodinných vzťahov bude Jupiter tlačiť na to, aby sa panny pokúsili ich ešte viac upevniť. A naviac Saturn posilní všetko, čo budú robiť. Budú môcť nadväzovať nové profesionálne známosti a stýkať sa s jednotlivcami, ktorí majú podobné názory ako ony. Ale rad vecí budú musieť brať vážnejšie ako doteraz.

Neprehliadnite: V čase pred Vianocami som zistila niečo vážne z mojej minulosti: Napadlo by vám, že sa vám môže niečo takéto stať?

Váhy

Váhy v roku 2020 naštartujú nové možnosti v zamestnaní a to im poskytne možnosť pohnúť sa dopredu. Je to doba, kedy im bude na chvíľu priať šťastena, a preto by sa mali rýchlo sústrediť na to, čo chcú, ako chcú naplniť svoje nádeje a sny. Ich intuícia funguje bezchybne, dokážu premýšľať netradične, sú schopní navrhnúť nové projekty, získať pre nich potrebnú podporu a začať ich realizovať. Budú asi musieť opustiť ich tradičné váhania, vyhrnúť si rukávy a pustiť sa do toho. Ostatní im dôverujú a nemali by ich sklamať. Niečo však asi budú musieť v tejto vzrušujúcej dobe obetovať, napríklad aj v oblasti financií alebo v osobných vzťahoch. Ale je potreba pevne veriť, že sa to nakoniec oplatí! Ak budú postupovať síce opatrne, ale s potrebnou vytrvalosťou, získajú nové skúsenosti a rozšíri sa výrazne ich pohľad na svet. To Váhy môže viesť až k zásadnej revízii toho, čo by radi urobili so svojou kariérou a ďalšími vecami v živote, napríklad aj osobnými. Je potreba sa snažiť predovšetkým urobiť vo svojich veciach poriadok. 

Škorpión

Škorpióni budú v roku 2020 úspešní a šťastní vo všetkom, na čo sa budú sústrediť. Dôležité pritom je, aby sa zamerali na to, čo skutočne chcú. Asi prežijú čulý spoločenský život a to, čo si prajú, sa začne postupne plniť. Je možná aj cesta do cudziny, ktorá obohatí ich každodennú prácu. Vyžaduje sa, aby škorpióni neustále riadne plnili svoje povinnosti, i k ostatným, a vyriešili všetky existujúce konflikty aj problémy. V osobnej rovine to ale môže znamenať, že ich navyknutý spôsob života a práce prestanú fungovať a budú musieť začať znovu jasne formulovať svoje ciele, svoje priania tak, aby boli v súlade s ich želaniami, ich snami. Asi to zatrepe s ich príjmami, prípadne aj s príjmami ich partnera. Škorpióni musia byť preto veľmi opatrní, najmä na ich výdavky!

Strelec

V roku 2020 sa bude posilňovat všetko, čo Strelci budú robiť a pomôže im preniesť kreatívne projekty do reálneho sveta. Komunikačná oblasť aj komunikačné schopnosti sa úžasne zväčšia. Strelci budú môcť nadväzovať nové známosti, stýkať sa s ľuďmi mnohých profesií a záujmov. Stretnú sa s radou zaujímavých ľudí so spoločnými záujmami alebo s rovnakým zmyslom pre humor. Je možná aj cesta do cudziny, zrejme spojená s obchodom alebo profesiou. Strelci by si mali ale v tomto období zvyknúť na prísne dodržiavanie denného poriadku a všetkých predpisov. Ak si začnú s nejakým vzťahom, je pravdepodobné, že sa premení na vážny. 

- Najčítanejšie -