Presunúť na hlavný obsah

Karmický rok 2020 odhalí, v akom roku sa nachádzate: Čo znamenajú číslice vo vašom dátume narodenia?

Zábava

V ktorom z deviatich „rokov“ sa práve nachádzate a čo to vypovedá o vašej osobnosti? To všetko sa dá vyčítať z dátumu vášho narodenia. Ste zvedaví, čo sa tam skrýva?

Ak patríte medzi tých, ktorí v kútiku duše veria na „niečo“ medzi nebom a zemou, môžete vyskúšať  zistiť, čo sa skrýva pod číslicami vo vašom dátume narodenia. Podobne, ako znamenia zverokruhu do istej miery odrážajú povahové črty ich nositeľov, aj konkrétny dátum veľa napovie. 

Naše životy totiž podľa numerológie prechádzajú deviatimi cyklami. Podľa dátumu narodenia a roku, v ktorom sa nachádzame zistíte, v akej životnej etape sa práve nachádzate a čo vás čaká ďalší rok. My sme sa rozhodli brať do úvahy rok 2020, ktorý znamená nové desaťročie. 

Vzor na výpočet roku, v ktorom sa nachádzate

1. Spočítajte číslice vášho dátumu narodenia (deň a mesiac). 22.12. = 2+2+1+2 = 7
2. Spočítajte číslice roka, v ktorom sa nachádzame. 2020 = 2+0+2+0 = 4
3. Obidve výsledné číslice sčítame (až kým nevyjde jednociferné číslo). 7+4 = 11 = 1+1 = 2

Osoby narodené v tento deň sa nachádzajú v etape alebo v roku 2. A aké číslo vyšlo vám?

Čítajte tiež: Tieto štyri znamenia sa môžu tešiť na veľkú lásku! Práve rok 2020 im privedie do cesty životného partnera

1: Čas na nové výzvy

Nechcite všetko hneď, nič, čo je dobré, nie je zadarmo. Je to najlepší čas pustiť sa do nových výziev a začať si plniť sny, po ktorých roky túžite. Ak to cítite silno a máte zároveň sebareflexiu, choďte si za tým a nenechajte sa odradiť okolím. Je to váš život a vy sa musíte rozhodovať sami. Ego a pokora vás však budú sprevádzať aj naďalej a je len na vás, v akom pomere.

2: Hľadanie rovnováhy vo vzťahoch

Celý život riešime vzťahy. Krásne, vášnivé, nečakané, komplikované i bolestivé. Práve v tomto roku sa budete cítiť, ako keby sa okolo vzťahov točil celý svet. A vlastne aj točí, je to skutočne tak. Mať zdravé vzťahy s ľuďmi a najmä s človekom, s ktorým žijete, je odrazovým mostíkom ku všetkým úspechom v živote. Pilier, ktorý sa oplatí budovať. Na prvých prekážkach máte možnosť zistiť, čo vám za to stojí a čo nie. Nekonajte však v emóciách, mohli by ste to ľutovať. 

3: Vnútorný pocit šťastia a stav mysle

Život nie je pozlátko, čo ste už asi na vlastnej koži zistili. Nenechajte sa však odradiť, všetko zlé je na niečo dobré. Závisí to od nastavenia vašej mysle a uhla pohľadu. Skúška trpezlivosti a vytrvalosti prináša vytúžené ovocie. Kto si počká, ten sa dočká. Staré známe porekadlo má niečo do seba a skutočne, keď si idete svojou cestou a veríte v to, čo robíte, napĺňa vás to blaženým pocitom. Nikto vás neurobí šťastnejším, pokiaľ sa sami nemáte radi.

4: Dobehne vás minulosť, preverí to vašu budúcnosť

Nič nie je ideálne a človek je raz hore a raz dolu. Toto je dôležité si uvedomiť. Po každej búrke príde slnko. V ťažkých chvíľach sa snažte nepodliehať emociálnej stráne, ale myslite skôr racionálne. Skúste sa však držať pevne nohami na zemi a neexperimentovať. Riskovať sa vám v tomto období neoplatí, ale práve naopak, sústrediť sa na to, čo máte. Znovuobjavenie pokory pritom nie je na škodu. Človek v tomto období zistí, že tie najkrajšie veci na Zemi sú zadarmo a tvoríme ich my sami.

5: Výhry a radosti na seba nenechajú dlho čakať

Presne o tomto sme hovorili v roku číslo 4. Na každého z nás sa jedného dňa usmeje šťastie a to aj z ničoho nič. Dôležité je neprehliadať to. Tento rok je pre vás najideálnejším a bude sa vám dariť vo všetkom, na čo sa pozriete. Odráža to váš vnútorný pokoj a odhodlanosť. Je to rok úspechu, výhier a naplnenia. Užívajte si tento pocit. 

6: Láska a zamilovanosť

V tejto etape bude dominovať láska a zamilovanosť. Tie dokážu s človekom zázraky. Nič nie je krajšie ako keď je človek úprimne zamilovaný. Harmónia tohto vrúcna sa prenáša aj na ostatných a vyžarujete energiu, v ktorej blízkosti túži byť každý. Láska vás bude motivovať aj v ďalších oblastiach života a ten sa stane plnohodnotným. 

7: Vaše ego prejde skúškou 

Niekedy vám nemusí ísť všetko podľa predstáv, snažte sa však ustrážiť vaše ego na uzde. Je to skúška, ktorú keď absolvujete, zistíte, že netreba podľahnúť negatívnym veciam, ale hľadať skôr vždy to pozitívne. Niekedy sa to nedá, aspoň taký máme pocit. Verte však, že sami sebe tým ubližujete. Ak sa naučíte brať veci viac s nadhľadom, budete k sebe priťahovať rovnako zmýšľajúcich ľudí. 

Neprehliadnite: Ženy narodené v tomto znamení muži nikdy neopúšťajú: Táto jedna vec ich totiž robí jedinečnými

8: Hľadanie spravodlivosti vedie k jednej jedinej ceste

Nehľadajte spravodlivosť ako v rozprávke. Občas je fajn snívať, to áno. V bežnom živote však platí jedno. Čím skôr sa naučíte spoliehať sami na seba, tým menej sklamania budete vnímať. Zabudnite však na to, čo vás trápilo v minulosti a hľadajte rovnováhu. Vedieť prijať, odpustiť alebo zmieriť sa síce neznamená odpustiť, ale verte, že vás to oslobodí a vráti vám to chuť žiť naplno.

9: Nájdenie harmónie a túžby po novej etape

Presne viete, v čom sú vaše plusy a v čom mínusy. Dokážete ovládať samého seba a zároveň hľadať v iných to dobré. To vás napĺňa a postupne robí skutočne vyrovnaným. Je to ideálny stav pustiť sa do niečoho nového, odvážneho a veľkého. S triezvou hlavou dokážete čeliť veľkým výzvam a vďaka vašej ambicióznej povahe si tak kráčate čelom vpred za snami, ktoré ste si ešte nenaplnili. 

Ktoré z týchto rokov od 1-9 vám vyšlo?

spolu hlasovalo 1636 ľudí

1
115
2
126
3
130
4
129
5
171
6
168
7
129
8
214
9
454

- Najčítanejšie -