Presunúť na hlavný obsah

Tieto štyri znamenia sa môžu tešiť na veľkú lásku! Práve rok 2020 im privedie do cesty životného partnera

Zábava

Nový rok, nové možnosti. A to v každom smere, i v tom ľúbostnom.

Ak ste počas uplynulých mesiacov nemali veľké šťastie v oblasti lásky, nevešajte hlavu. Možno je medzi štyrmi znameniami, ktorým hviezdy v budúcom roku predurčujú veľkú lovestory, aj to vaše. Ktoré to sú?

Prečítajte si: Muži narodení v týchto znameniach majú majetnícke sklony: Na koho si dať pozor?

Ryby

Romantické, večne zasnené Ryby čaká podľa hviezd skutočne veľký rok. Hlavne v oblasti lásky. Dokonca je možné, že si nájdu životného partnera. Takže všetky tie, ktoré sa túžia už usadiť, sa konečne môžu dočkať. Veď predsa trpezlivosť ruže prináša a vyzerá to tak, že tá vaša trpezlivosť sa nakoniec vyplatí...

Lev

Levice sú veľmi koketné ženy, ktoré však taktiež čakajú na toho pravého, mnohokrát veľmi dlho, pretože si chcú byť isté, že si vyberú správne. Ak budú mať oči na stopkách, tak je aj v ich prípade veľmi pravdepodobné, že práve rok 2020 bude pre ich milostný život prelomový. 

Neprehliadnite: V čase pred Vianocami som zistila niečo vážne z mojej minulosti: Napadlo by vám, že sa vám môže niečo takéto stať?

Váhy

Nerozhodnosť je pre toto znamenie veľmi charakteristická a to i v milostnom živote. Ale ak sa tomu poddajú, čaká na nich skutočne nádherný rok plný lásky, citov a možno aj svadieb. Nebuďte však pri výbere prísne striktná. Aj keď nebude mať daný muž všetky vami očakávané prednosti, neznamená to, že nenôže byť ten pravý.  

Mohlo by vás zaujímať: Tieto 4 znamenia patria medzi najinteligentnejšie: Narodili ste sa v jednom z nich?

Strelec

Posledným znamením zo zverokruhu je práve Strelec. Aj ženy narodené v tomto znamení sa majú na čo tešiť. Tieto temperamentné a energické ženy môže ochromiť láska rýchlejšie, než by čakali. Preto sa nebojte púšťať aj do neznámych vôd. 

- Najčítanejšie -