Presunúť na hlavný obsah

Narodili ste sa v rovnakom znamení ako väčšina miliardárov? Ak áno, úspech vás zrejme neminie

Zábava

Jedno znamenie zverokruhu predurčuje ľudí, ktorí sa v ňom narodili na mimoriadny úspech. Dokonca sa v ňom narodila väčšina miliardárov. Patríte do tejto kategórie aj vy?

Tieto vlastnosti sú pre nich typické

Pre jedno znamenie zverokruhu sú typické určité vlastnosti. Ide o dravosť, odhodlanie, pracovitosť, priamočiarosť. Navyše, ak si niečo človek v tomto znamení zaujme, ide za tým. Svoj cieľ chcú títo ľudia dosiahnuť za každých okolností a nikto a nič ich neodradí. Navyše sa zrejme narodili pod šťastnou hviezdou, lebo zväčša sa im to aj podarí. Zároveň sú veľmi progresívni, odvážni a originálni. Bez akýchkoľvek problémov riešia aj náročnejšie situácie a na všetko majú odpoveď. V podstate slovo "nie" a "nedá sa" je im cudzie.Viete o kom je reč?

Príbeh, ktorý vás motivuje: Slovenka Romana chcela do svadby schudnúť: Za 4,5 mesiaca zhodila 1 kg, no vizuálne je na nepoznanie

Toto je ich obrovskou devízou

Ak ste si tipli Leva, je to správne. Práve v tomto znamení sa narodilo aj najviac miliardárov. Celkovo ich je až 28. Jedným z nich je aj spoluzakladateľ Googlu Sergey Brin. Lev tak patrí medzi najbohatších ľudí po materiálnej stránke. Majú dar reči a sú prirodzenými vodcami. Presne vedia, čo v akejkoľvek situácii povedať. V istých situáciách však reagujú veľmi prudko a nezaprú svoj temperament, ale to k nim jednoducho patrí. Vedia byť aj maximálne nekompromisní, ale práve to im zväčša zaručí aj úspech. Tak čo, patríte medzi týchto šťastlivcov aj vy? 

Neprehliadnite: VIDEO: Prečo cvičiť s kettlebellom a spáliť tak najviac tuku: Tréningový plán pre začiatočníkov

Ich veľkou životnou výhodou je, že dokážu hravo viesť veľké skupiny ľudí, majú obrovskú vnútornú silu a odvahu. Len málokto sa toho dokáže chopiť tak, aby bol pre ostatných vzorom a doviedol ich k úspechom. No oni to vedia.

Narodili ste v znamení Leva?

spolu hlasovalo 653 ľudí

Áno
324
Nie
329

- Najčítanejšie -