Presunúť na hlavný obsah

Ženy narodené v tomto znamení muži nikdy neopúšťajú: Táto jedna vec ich totiž robí jedinečnými

Lifestyle

Viete, ktoré ženy považujú muži za skutočne neodolateľné, sexi a nikdy od nich neodchádzajú? Narodili ste sa aj vy medzi týmito šťastnými kráskami?

Hádam každá z nás to dobre pozná. Občas natrafíme na muža, do ktorého sa šialene zamilujeme, dali by sme mu aj posledné, no on to tak ani náhodou necíti. Prežije s nami pár vášnivých nocí a nasleduje strohé zbohom z jeho strany. Na tej našej zostáva však zlomené srdce, smútok a výčitky. Sú však aj také, ktoré trpkosť odmietnutia, či nevysvetliteľného odchodu zo vzťahu nepoznajú. Aké typy žien muži nikdy neopúšťajú a prečo? 

Prečítajte si: Strava je až 70% úspechu: Metóda prípravy jedla odhalí, na koho sa zbytočne lepia kilá skrytými chybami

Ženy narodené v tomto znamení patria medzi skutočne výnimočné

Ak ste sa narodili v znamení Strelkyne, patríte medzi tie naozaj šťastné. Chlapi vás milujú a urobili by pre vás aj to posledné. Ste pre nich stredobodom vesmíru od úplného začiatku vášho vzťahu. Zniesli by vám aj modré z neba a to aj napriek tomu, že nepatríte do kategórie tých, čo na všetko prikyvujú a ustupujú vo veciach. To ani náhodou. Ale presne viete, čo od života a svojej polovičky očakávate. Zároveň vám to nerobí problém povedať nahlas. Ak sa zaľúbite, milujete bezdpodmienečne, s vášňou. Nič pre vás nie je prekážkou a slovíčko ”NIE”, nepatrí do vášho slovníka. 

Mohlo by vás zaujímať: Raňajkujete jogurty? Podľa čínskej medicíny je to tá najhoršia možnosť, dajú sa však nahradiť týmto

To čo na vás chlapi zbožňujú, je vaša samostatnosť, spontánnosť a zmysel pre dobrodružstvá. Tým nikdy neodolaátte a v kútiku duše ste stále tým malým dievčatkom. Bláznivé, nespútané a nežné. Presne to je niečo, čo muži vyhľadávajú a imponuje im. Majú tendencie vás neustále ochraňovať a byť vám nablízku. Jednoducho presne viete, ako na nich. 

Myslíte si, že to na dané znamenie sedí?

spolu hlasovalo 780 ľudí

- Najčítanejšie -