Presunúť na hlavný obsah

Randila som s mužmi pre peniaze: Život zlatokopky som si užívala, no o toto všetko ma pripravil

Partnerské vzťahy

Túžba po dokonalosti, úspechu a obdive je niečo, čo mnohé ženy privádza do komplikovaných situácií. Nedokážu totiž často objektívne zhodnotiť realitu a svoje predstavy. Veľa o tom vie aj Izabela. Randila s chlapmi len kvôli peniazom a tomu, aby si vybudovala prestíž.

Od malička som žila ako princezná

Izabela bola typické mestské dievča. Vyrastla v hlavnom meste, jej rodičia nikdy nemali núdzu o to, aby jej zapezpečili nadštandartný život. V podstate vždy mala všetko, na čo si spomenula. A presne v kruhu takýchto priateliek sa aj pohybovala. Bola však mimoriadne inteligentná a nadaná. Od útleho detstva sa venovala baletu, z čoho potom prirodzene vyplynulo štúdium na konzervatóriu. Stala sa z nej uznávaná sólistka, dokonca sa dostala aj na divadelné dosky do Ruska. A to je veru čo povedať. Veľmi dobre si uvedomovala, že jej krása a talent ju robia v očiach mužov neodolateľnou. Práve v moskovskej metropole spoznala Alana. Dobre situovaný Talian, ktorý tu rozbiehal biznis so svojím otcom, bol presne typom, po akom vždy túžila. 

Prečítajte si: 3x a dosť! Podľa psychológov sme schopní sa zamilovať v živote len trikrát: Kedy vám to vyjde najviac?

”Stretli sme sa v jednom podniku po vystúpení. On s otcom boli na našom večernom predstavení. Okamžite, ako ma uvidel, oslovil ma. Vraj som ho hneď očarila. V podstate som nevedela, ako reagovať, nakoľko bol veľmi atraktívny a dostávala som jeden kompliment za druhým. Malo to len jediný háčik. Doma ma čakal môj snúbenec.”

Takto sa začala moja cesta do "pekla"

Nikto z Izabelinho okolia nechápal, ako sa vlastne dala so Šimonom, s ktorým roky v Bratislave žila, dokopy. Boli totiž aboslútne rozdielni. On bol veľmi skromný, pracovitý, poctivý a taký bol aj jeho prístup k životu. Zatiaľ čo Izabela bola totálnou bohémkou. 

”Zaľúbila som sa do neho na prvý pohľad. Naozaj. Dostal ma práve svojou skromnosťou. Tým, ako si veci vážil, bol veľmi svedomitý, pracovitý a na všetkom mu záležalo. Aj na ostatných. Nedokázal sa pozerať na nešťastie iných a aj keď mal sám málo, neváhal sa rozdať. To mi na ňom veľmi imponovalo.” 

No ich spoločný život nevyzeral presne, ako si to Izabela predstavovala. Napriek tomu, že ho ľúbila, nedokázala sa zmieriť s tým, ako žijú. Mali prenajatú malú garsónku, keďže si nič väčšie nemohli dovoliť a ona pravidelne cestovala kvôli vystúpeniam a skúškam do Ruska. Napriek všetkému však krásna blondínka túžila vo svojom vnútri mať viac. Predsa len, celý život bola na to zvyknutá. A to viac jej ponúkal Alan. Ten sa do nej bezhlavo zaľúbil a vôbec mu neprekážal ani fakt, že je zasnúbená. 

"Od začiatku mi hovoril, že chce, aby som sa stala jeho ženou. Bol mnou naozaj pobláznený. Ja som voči nemu cítlila síce náklonnosť, no nie lásku. Skutočne som ľúbila Šimona. Len počas môjho posledného pobytu v Rusku nabrali veci naozaj rýchly spád. Alan ma zahŕňal darčekmi, pozornosťou a ja som cítila, sko veľmi mi chýba pocit, môcť si niečo takéto dopriať. Áno, kvôli životu, na aký som bola zvyknutá od malička, som sa neváhala vzdať svojej lásky. Šimonovi som poslala prsteň naspäť a do pár mesiacov žila s Alanom. No ako asi predpokladáte, happyendom sa náš príbeh neskončil. On sa so mnou pohral a potom si našiel ďalšiu. A ja som si začala s jeho kamarátom. Takisto veľmi solventným a úspešným architektom. Uznávam, že výška jeho majetku bola pre mňa mimoriadne príťažlivá. Mala som pri ňom opäť všetko." 

Mohlo by vás zaujímať: Manželovi som dovolila istú sexuálnu hru so ženou: Nevyspal sa s ňou, no krátko potom mi v posteli navrhol túto vec

"V tomto vzťahu som zistila, že vlastne s chlapmi randím pre peniaze. Kvôli tomu, aby ma ľudia obdivovali pre to, čo mám. Išlo mi o prestíž. A buďme k sebe úprimné, toto by som s mužom typu Šimona, nezažila. No môj život v luxuse ma predsa len o niečo pripravil. Nedokázala som chlapa ľúbiť nezištne a len tak. Vždy som sa na neho pozerala cez výšku konta."

- Najčítanejšie -