Presunúť na hlavný obsah

Môj muž viedol dva paralelné životy a ja som to ani len netušila: Na toto zamerajte svoju pozornosť, ak máte pochybnosti

Partnerské vzťahy

Niekedy vás dokážu najbližší prekvapiť oveľa viac, ako by ste čakali. Najhoršie je, ak ide o muža po vašom boku. Hana o tom vie svoje.

To, že láska je občas slepá, vieme všetky. Hana však zistila, že niekedy naozaj extrémne. Najhoršie je, ak zistíte, že nepoznáte ani osobu, s ktorou roky žijete. A pokiaľ ide o vášho manžela, bolí to oveľa viac, ako by ste asi predpokladali. 

Prečítajte si: Zamilovala som sa do muža mojej najlepšej kamarátky: Keď to zistila, urobila vec, ktorá by mi ani vo sne nenapadla

Keď zistíte, že vaše predstavy sú diametrálne rozdielne, ako tie muža po vašom boku

Hana a Peter mali tradičné manželstvo. Skvele si rozumeli, mali veľa spoločných záujmov, no samozrejme prežili aj ťažšie dni. Áno, aj oni sa hádali, ale nebolo to nikdy na dennom poriadku. Hoci boli svoji už viac ako 5 rokov, nemali deti. Hana totiž žiadne nechcela. Vždy mala teóriu, že život vo dvojici je predsa len jednoduchší. Človek sa nemusí ničomu prispôsobovať, je pánom svojho času a môže si naozaj robiť, čo chce a kedy chce. No a zdalo sa, že obom tento model vyhovuje. Avšak, veľmi sa mýlila. On totiž po deťoch túžil. A keď zistil, že s Hanou, ktorú nadovšetko miloval, ich mať nebude, zariadil si to inak. 

Odrazu začalo všetko do seba zapadať ako puzzle

Peter pracoval ako obchodník, takže veľa cestoval. Pobočku rodinnej firmy, v ktorej robil mali na východe Slovenska. Často bol mimo domu a trávil pravidelne víkendy bez Hany. Ona si na tento spôsob života zvykla a nevidela na ňom nič zvláštne. Až do okamihu, keď jej Peter oznámil, že bude viac času z týždňa práve v Košiciach.

Vtedy jej zablikala akási kontrolka a začala sa zamýšľať nad tým, čo za tým môže byť. Hana, ktorá dovtedy brala veci veľmi pragmaticky odrazu pochopila, že s jej manželom sa niečo deje. "Bol oveľa nervóznejší, stal sa z neho "tajnostkár", takmer nič doma nehovoril. V podstate ma značne vo veciach ignoroval. A to úplne vo všetkom." 

Mohlo by vás zaujímať: Randila som s mužmi pre peniaze: Život zlatokopky som si užívala, no o toto všetko ma pripravil

Na intimitu medzi nimi mohla tiež zabudnúť. Keď však odhalila, čo je za tým, zostala v absolútnom šoku. Pri prezeraní si výpisu ich spoločného účtu zistila, že každý mesiac odchádza značná časť Petrovej výplaty na neznámy účet. Presne tri roky a rovnaká suma. To však ani zďaleka nebolo všetko. V banke jej prezradili meno príjemcu. Na základe toho Hana vypátrala, o koho ide.

Keď si tajne prezrela Petrov mobil, veci jej začali dávať zmysel. Odrazu do seba všetko zapadlo ako skladačka. Jej manžel, muž, ktorého nadovšetko milovala, mal druhý život. Nielenže mal pomer, ale aj dvojročnú dcéru. Hana nechápala, čo sa to deje... "Žila som roky s mužom, ktorý mal roky dve rodiny a ja som ani len náznakom nič netušila... S tým sa veru zmieriť nedá. A aj keď som ho ľúbila, vedela som, že naše cesty už nebudú spoločné."

Neprehliadnite: Stretávali sme sa cez obedovú prestávku u neho v byte: Neskôr som pochopila, že som naletela, tak ako 90% žien

Zachovali by ste sa v danej situácii rovnako?

spolu hlasovalo 240 ľudí

Nie
20

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe