Presunúť na hlavný obsah

Manželkinu neveru som odhalil vďaka jednej jej malej chybe: Toto by som inak nikdy nezistil

Partnerské vzťahy

Máte skúsenosti s neverou? Náš čitateľ sa o jednu podelil.

Všetko bolo dokonalé. Od nášho zoznámenia až po svadbu. Všetko to šlo ako po masle. S manželkou sme sa zoznámili cez Instagram. Páčili sa mi jej fotky, teda ona na nich, a tak som nabral odvahu a napísal som jej. O dva roky sme mali svadbu. Nikdy by mi však nenapadlo, že to, čo sa mi predtým páčilo, ma v manželstve bude doháňať k šialenstvu. 

Problémy sa začali vynárať po roku manželstva. Martina trávila čas s telefónom v ruke, čo šlo na úkor našej domácnosti, vzťahu ako takého a všetkých plánov. Vedel som od začiatku, že je to človek, ktorý má rád sociálne siete a život s tým spojený, ale ani vo sne mi nenapadlo, že nejde len o pozeranie si fotografií, ale o neveru. 

Prečítajte si: Tieto tri veci na mužovi nikdy nemeňte: Dosiahli by ste jediné, že si za vás veľmi rýchlo nájde náhradu

Keď prišli do nášho vzťahu prvé konflikty, začal som si všímať, že je zrazu iná. Že všetká tá neha, ktorú vždy vkladala do vzťahu, teraz zrazu vyprchala. Zo začiatku som to pripisoval tomu, že asi sme upadli do stereotypu, veď to sa stáva každému. Lenže zrazu začala robiť veci, ktoré nikdy nerobila. Až priveľmi sa o všetko zaujímala. Nechápte to zle, Martina bola aj predtým pozorná, zaujímalo ju, čo robím, čo ma baví, ale teraz, po tých všetkých konfliktoch a hádkach, ako by otočila a bola až príliš "sladká" A to mi prestávalo dávať zmysel. 

Neprehliadnite: I keď svojho manžela milujem, nedokážem s ním spať v jednej spálni: Musela som urobiť tento krok

Jeden večer, keď sa vybrala na večeru s kamarátkami, ako mi tvrdila, si nechala doma telefón. Keď jej zazvonil a videl som, že je to nejaké ženské meno, tak som to zdvihol, no ozval sa muž. Akonáhle ma počul, položil. Potom sa to zopakovalo o pol hodinu. A keď to urobil tretíkrát, došlo mi, že to nebude len tak. A hlavne, prečo by si ukaladala do telefónu mužské číslo so ženským menom?

Keď prišla domov, so všetkým som ju konfrontoval. Priznala sa. Ani vo sne mi nenapadlo, že by mi bola neverná. Vraj šlo o niekoho, kto ju našiel na Instagrame - ako ja, kto jej napísal - presne ako ja a kto ju utešoval, keď sme mali konflikt. Až to prerástlo do niečoho vážnejšieho. A pravda je, že keby to sám neodhalím, tak sa mi neprizná. Občas stačí ozaj len malá náhoda a všetko sa zrazu zmení. 

Mohlo by vás zaujímať: Ženy v týchto znameniach patria medzi najvášnivejšie: Pokiaľ takú máte po boku, o sex mať núdzu nebudete