Presunúť na hlavný obsah

Utiekol vám za inou? Ak robíte tieto veci, tak si za to môžete pravdepodobne samy

Partnerské vzťahy

Bohužiaľ, občas si ženy môžu za to, že sa ich partner rozhodol zobrať nohy na plecia. Ak robíte tieto chyby, je veľká pravdepodobnosť, že k nevere ste mu pomohli...

Nuda

Najmä v posteli. Ak presne viete, ako bude prebiehať váš sex, tak niekde je asi problém. Nebojte sa byť odvážnejšie, spontánnejšie. Nikto predsa nemá rád rutinu, a chlapi už vôbec nie. Ak nechcete, aby začal hľadať inde to, čo doma nemá, zahoďte hanblivosť a ukážte mu aj iné veci, na aké u vás nie je zvyknutý.

Prečítajte si: 4 signály, že máte po boku nevhodného partnera: Takýto vzťah nemá budúcnosť

Herečka

Každý sa z času na čas poháda. Aj to patrí k zdravému vzťahu. No ak preferujte dramatické herecké výstupy, majte sa na pozore. O dramatickú kráľovnú predsa žiadny muž nemá dlhodobý záujem. Aby sa vám nestalo, že jediný, na koho po čase budete kričať, bude len váš odraz v zrkadle.

Zanedbávanie samej seba

Pamätáte si ešte, ako ste sa na začiatku vzťahu snažili zakaždým vyzerať tip-top? No s pribúdajúcimi rokmi v spoločnej domácnosti majú ženy tendenciu sa o seba čoraz menej starať a zanedbávajú tak svoj zovňajšok. A nech to znie akokoľvek povrchne, aj na tej vonkajšej kráse záleží. Občas by ste sa mali kritickejšie pozrieť do zrkadla a urobiť niečo pre seba skôr, ako manžel začne pokukovať po druhých.

Mohlo by vás zaujímať: Miluje vašu kamarátku? Takto na to môžete ľahko prísť

Práca, práca, práca

Nikto vám nekáže byť len žienkou v domácnosti, ale treba vedieť odhadnúť správnu mieru vašej emancipácie. To, že sa zašívate do neskorej noci v práci kvôli tomu, aby ste sa dokázali o seba postarať môže byť obdivuhodné, ale v konečnom dôsledku takýmto zanedbávaním partnera sa ľahko môže stať, že o neho raz-dva prídete. Navyše, chlap musí mať pociť, že je jednoducho chlapom, a preto je dobré občas nechať všetko na neho. Nemusíte byť stoj čo stoj nezávislá.

Nič vám nie je dostatočne dobré

Koľkokrát sa za deň posťažujete, ako vám váš manžel s ničím nepomôže, ako ste na všetko sama... Čím častejšie bude muž počuť z vašej strany nával výčitiek a neustále sťažovanie sa na jeho lenivosť, môže sa ľahko stať, že ho to prestane baviť. Áno, deliť si povinnosti a domáce práce by malo byť samozrejmosťou. Ale ak na vaše sťažnosti partner nezaberá, radšej zmeňte taktiku.

Neprehliadnite: Spoveď ženatých mužov: Toto je dôvod, prečo sa v manželstve obzerajú po iných a dopúšťajú sa nevery

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe