Presunúť na hlavný obsah

Štyri znamenia čaká v lete životná zmena: Jedno z nich konečne nájde svoju osudovú lásku, bude to mať však háčik

Zábava

Celé leto pred nami a s ním aj pokušenia, ktorých sa nevieme dočkať. Ktoré štyri znamenia prežijú život otočený o 180 stupňov?

Blíženci

Blíženci vstúpia na konci leta do novej etapy života, v ktorej posilnia svoju pozíciu a budú sa cítiť ešte oveľa sebavedomejšie. Šťastie im hrá do karát a všetko, na čo siahnu, im s ľahkosťou aj vychádza. V očiach ostatných sa stupňuje ich obľúbenosť a s ňou prichádza aj mať sa na pozore v tom, koho si okolo seba toto znamenie združuje. Nie každý totiž môže mať čistý úmysel. Dokonca sa v ich okolí môže nachádzať osoba, ktorá ich v niečom brzdí, aj keď na pohľad to môže vyzerať práve naopak. Blíženci sa však snažia všetko vidieť ideálne a tak je dosť možné, že na to ani neprídu. Nemali by však zabúdať, že pod lampou býva najväčšia tma. Každopádne všade, kde sa Blíženci objavia nielen počas leta, ale aj potom, budú to práve oni, ktorí budú stredobodom pozornosti. A budú si to aj patrične užívať. Nasledujúce mesiace bude svet patriť práve im.

Prečítajte si: Manželovi som dovolila istú sexuálnu hru so ženou: Nevyspal sa s ňou, no krátko potom mi v posteli navrhol túto vec

Rak

Rak dlhodobo stagnuje a v otázkach vzťahu to na neho doľahne práve cez leto. Všade naokolo zamilované páry, svadby a romantické gestá. Práve začiatok leta si bude najskôr užívať, ale v druhej polovici bude pociťovať vnútorný stres a neistotu, že v jeho živote nedochádza k zásadným zmenám. Niekedy však potrebujeme siahnuť na dno síl, aby sme si uvedomili, že na každého z nás čaká tam vonku niekde šťastie a pre každého z nás sa na tomto svete ujde aj spriaznená duša, s ktorou pocítime, čo je to skutočná láska. Rak sa najskôr musí vysporiadať sám so sebou a naplno sa odpútať od minulosti a predošlých vzťahov. Príliš často sa k nim vracia a to je to, čo ho brzdí. Na konci leta to pochopí a čakajú ho nové výzvy, ktoré budú znamenať životnú zmenu.

Lev

Obdiv, aký k životu Lev potrebuje môže znamenať aj veľké riziko. Pri ňom totiž nikdy neviete, na čom ste a kedy zo vzťahu zuteká. Je nevyspytateľný. Dá sa povedať, že vždy ide za tým najlepším. Je veľmi spoločenský typ a rád sa obklopuje ľuďmi. Čo najviac ľuďmi. Keďže uplynulé mesiace „trpel“ absenciou socializácie, v lete si to bude chcieť vynahradiť. A ako to už býva pri tomto znamení, občas nepozná svoje hranice. Hrozí tak riziko milostného trojuholníka – a je jedno, či je Lev vo vzťahu alebo to bude práve Lev, ktorý sa zamieša do „cudzieho“ vzťahu. Jedno je však isté. Jeden z pôvodných vzťahov sa pravdepodobne rozpadne a vznikne niečo nové. To, či aj lepšie, ukáže čas. 

Mohlo by vás zaujímať: Tento typ žien dostane každého chlapa a je jedno, či je zadaný: Patríte medzi ne aj vy?

Panna

Panna na sebe posledné mesiace intenzívne pracovala a nebála sa samoty. Byť sám so sebou preverí, ako na tom emocionálne sme a vždy nás to posunie vpred. Panna to počas leta vôbec nebude čakať, ale počas horúcich dní bude poriadne horúco aj v živote tohto znamenia. Motýliky v bruchu, aké nezažila snáď nikdy. Práve v tomto čase sa okolo nej totiž pohybuje jej osudová láska, o ktorej možno ani netuší, že to bude práve ona. Všetko je také nevinné, pomalé a romantické, ako aj samotné Panny sú. Čaká ich vzťah doslova ako z rozprávky, ktorý zmení ich život od základov. Počas nasledujúcich mesiacov pritom nebude výnimočné, ak by sa na prelome roka stihli usadiť, mať svadbu a dokonca aj očakávať prírastok. Niekedy jednoducho netreba čakať, situácia a city to zabezpečia všetko za vás a vám zostane len to, užívať si toto prekrásne obdobie. 
Niektoré Panny si však včas neuvedomia, že pravú lásku majú rovno pod nosom a premárnia svoju jedinečnú šancu len preto, že sa sústredia na niečo iné a často aj povrchnejšie.

- Najčítanejšie -