Presunúť na hlavný obsah

Aj ženy sa uchylujú k sexu na jednu noc: Kedy však na to pomýšľajú?

Sex

Sex hneď na prvej schôdzke je prípustný. Ale jedine ak...

Niekedy aj ženy dokážu rozmýšľať o sexe na jednu noc a to hneď na prvom rande. Štvorica čitateliek prezradila dôvod, kedy to tak je. 

Mária (32)

"Ja sa držím jedného pravidla celý život. Ak vás muž na prvom rande zaujme len fyzicky, resp. viete, že z toho nič viac nebude, tak s ním rada skončím v posteli, ráno sa rozlúčime a už sa nikdy neuvidíme. Jednoducho, keď som presvedčená o tom, že to nemá zmysel a nič iné okrem chémie tam nie je, tak prečo si neužiť? Takýmto spôsobom môžete občas zažiť sex ako nikdy. Nemáte očakávania a v tom prípade ste otvorená rôznym nápadom a ste viac spontánnejšia. Vyskúšajte to. Ale ako hovorím, musíte si byť istá, že daný muž vás nezaujíma nijak inak, len ako sexuálny objekt."

Neprehliadnite: Vzala som si muža snov, po roku prišlo vytriezvenie: Pre túto jeho záľubu som sa dala rozviesť

Lucia (27)

"Keď som bola mladšia, nebránila som sa sexu na prvom rande, hlavne kvôli tomu, že som si myslela, že daného muža tak zaujmem. Ale pravda je taká, že jediný stabilný vzťah mám s mužom, s ktorým som nespala na prvom, ani na druhom rande... Jednoducho si myslím, že vyspať sa s niekym hneď na začiatku nie je úplne najlepšie riešenie. Možno jedine vtedy, ak ide o niekoho, koho už dlhodobejšie poznáte a viete, že mu nejde len o sex. Vtedy mi to príde prípustné. Ak je to však len náhodná známosť z online zoznamky, môže sa ľahko stať, že ste pre neho len ďalší úlovok."

Aneta (30)

"Každý jeden vzťah začína práve sexom už na prvom rande. Áno, je pravda, že doteraz mi žiaden z nich nevydržal, ale na svoju obranu poviem, že to boli dlhoročné vzťahy, takže si nemyslím, že by to sex hneď zo začiatku ovplyvnil. Práve naopak, ovplyvnil v tom zmysle, že sex bol super a obaja sme sa utvrdili v tom, že chceme do toho ísť. Myslím, že dnes už viac žien tak zmýšľa. Jednoducho aj my chceme mať istotu, že nový partner bude dobrý milenec, tak prečo to nezistiť hneď?"

Mohlo by vás zaujímať: Keď medzi vašim spoločným šťastím stojí jeho matka: Svokra nám takmer zničila manželstvo, až toto mužovi otvorilo oči

Natália (36)

"S manželom sme mali sex na prvom rande, dokonca iniciatívu som vyvinula ja. Po rokoch sa priznal, že to bol pre neho rozhodujúci moment. Páčila som sa mu, a to, že som sa nebála do toho ísť, ho len utvrdilo v tom, že chce byť so mnou. Pravdou však je, že sme neboli cudzí ľudia. Poznali sme sa už nejaký čas. Dokonca mi povedal, že úplne s cudzím človekom by na prvom rande do toho nešiel, ak by mal o danú ženu vážny záujem. Takže ak sa vám muž páči, poznáte ho nejaký čas, smelo do toho, na čo otáľať? Ak je to cudzinec a nie ste si istá, radšej sa zdržte tejto aktivity." 

Prečítajte si: Znamenia zverokruhu, ktoré majú najväčšiu chémiu: Ktoré tri dvojice sú pre seba ako stvorené?

Mali ste už sex na prvom rande?

spolu hlasovalo 554 ľudí

Áno
280
Nie
274